Tasarım Dünyasında Fark Yaratan Koleksiyon
Sevan Bıçakçı, Senem Gençoğlu

Tasarım Dünyasında Fark Yaratan Koleksiyon! Genç tasarımcı Senem Gençoğlu, evrenin hayranlık uyandıran dengesi ve düzeninden aldığı ilhamla yarattığı Kloto markasi ile büyük ilgi görüyor. Başta evrenin sonsuz döngüsünü yansıtan O.V. koleksiyonu, ardından evrenin kusursuz geometrisini minimal formlarla yorumlayan KOD koleksiyonu ile kısa zamanda tasarım dünyasında fark yaratan Senem Gençoğlu, Kloto’yu çok özel bir davetle tanıttı.

Senem Gençoğlu’nun Morini’de düzenlediği Kloto davetine Bahar Şer, Şeyma Subaşı Ilıcalı, Aylin Tahincioğlu, Nur Yerlitaş, Yıldırım Mayruk, Derya Şensoy, Sevan Bıçakçı, Dalia Garih, Suzan Toplusoy, Şirin Yalçın, Ece Vahapoğlu, Berrin Zorlu, Sitare Kalyoncuoğlu, Gül Erçetingöz, Dilek Türker, İlkem Öztürk, Heves Ekinci, Zeynep Toker, Zafer Kozanoğlu, Roula Habbab, Berrak Barut, Aslı Ekşioğlu, Dilara Tahincioğlu Sel gibi birbirinden seçkin isimler katıldı.

Tasarım Dünyasında Fark Yaratan Koleksiyon! En ufak detayları dahil tüm konseptin yaşam döngüsü bütünlüğünde hazırlandığı davette Kloto tasarımları kadar, sanatsal formlarıyla öne çıkan sergileme alanları da misafirlerden tam not aldı.  Takılarının her birini kendi tasarlayıp, üreten Senem Gençoğlu, davette Kloto’nun hikayesini ve yaşam felsefesini keyifli bir sunumla aktardı. Davete katılan ünlü isimler, altın ve gümüş ışıltıları, özgün formları ve devinimsel işçilikleriyle kendi alanında fark yaratan Kloto takılarını yakından izleme imkanı buldular.

Ziyaretçi Yorumları