Yeni Sezona Özel Çok Özel Sandaletler

Yeni Sezona Özel Çok Özel Sandaletler! Geçtiğimiz yaz moda severlerin favorisi haline gelen Nomadic Republic, yepyeni koleksiyonunu ünlü moda severlere tanıttı.

Meksika’da keşfettikleri ip sandaletleri, Türkiye’de yerli üreticilerle üretmek hedefiyle yola çıkan Nomadic Republic, yenilenen modellerini 29’da düzenlendiği keyifli bir brunch daveti ile ünlü moda severler ile buluşturdu. Derin Mavi Yönetim Kurulu Başkanı Cenk Çakıroğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen davete iş, sanat ve cemiyet hayatından ünlü simalar katıldı. Türk kadınının el emeği ile Muğla, Köyceğiz’de üretilip dünyaya açılan Nomadic Republic’in yeni modelleri davetlilerden tam not aldı.

Başarı grafiğini her geçen gün yükselten yeni nesil sandaletler için Yönetim Kurulu Başkanı Cenk Çakıroğlu; “ Türkiye’de, Türk kadınının elinden çıkıp dünyaya açılmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Geçtiğimiz seneye göre satış noktalarımızı ve üretim miktarımızı 2 katına çıkardık. Muğla, Köyceğiz’de bu sayede birçok insana istihdam sağladık. Mutluyuz.” Dedi.Yeni modelleri tek tek deneyen moda severler, fotoğraf çekip paylaşmayı da ihmal etmediler.

Ziyaretçi Yorumları