Yeni Yıl Koleksiyonu Özel Partiyle Kutlandı
Raisa Sason, Demet Mutlu, Vanessa Sason

Yeni Yıl Koleksiyonu Özel Partiyle Kutlandı! Raisa&Vanessa ve Trendyol ev sahipliğinde haftasonu Soho House’da düzenlenen partiye sanat, moda ve cemiyet dünyasından önde gelen isimler katıldı.  Sekiz modelin özel bir koreografiyle tasarımları sergilediği partide gecenin müziği, her sene Amerika’nın Nevada çölünde gerçekleşen Burning Man festivalinin dikkat çeken performans sanatçılarına emanet edildi.

Partiye katılan Eliz Sakuçoğlu, Ceylan Çapa, Cemre Kemer, Rüya Büyüktetik, Dila Tarkan gibi isimlerin dans pistini adeta bir podyuma dönüştürdükleri gecede Raisa ve Vanessa Sason ile beraber Trendyol’un Kurucusu ve CEO’su Demet Mutlu da yer aldı. Demet Mutlu sektöre yön veren bu iş birliği hakkında; “Raisa Vanessa, hem Türk hem de global moda dünyasında ilham veren, başarılı tasarımcılar. Trendyol olarak biz de Türk moda tasarımcılarını destekliyoruz. Alanımızda örnek gösterilebilecek , sürdürülebilir bir başarıya imza attık. Bu başarılı işbirliğinin arkasında ciddi bir ekip çalışması olduğunu belirtmek isterim.

Yeni Yıl Koleksiyonu Özel Partiyle Kutlandı! Önümüzdeki dönemde RV for Trendyol işbirliğinde olduğu gibi ulaşılabilir moda”yı sahiplenmeye ve yaratıcı projeler geliştirmeye devam edeceğiz.” dedi. Kendinden simli kumaşlar, kadife ve örgüden yapılmış deri şeritler ve R&V imzası haline gelen püsküller koleksiyonun karakterini oluştururken, İspanyol paçalar ve alt üst cut out takımlar klasiklere saygı duruşunda bulunuyor. Raisa&Vanessa’nın koleksiyonlarında sıklıkla karşılaştığımız eklektik ve maksimalist stil, hazır giyimin tahtında da kendi yerini sağlamlaştırıyor. Lüks Hazır Giyim felsefesiyle üretilen tasarımlarda, tasarımcıların incelikli detaylarına rastlamak mümkün.

Ziyaretçi Yorumları