TWIST ve Dirty Workers İle Kendi Ürününü Kendin Tasarla!
Dirty Workers (DWS)

TWIST ve Dirty Workers İle Kendi Ürününü Kendin Tasarla! Özgür sokak ruhunun temsilcisi Twist, Japon sanatçılardan oluşan Dirty Workers (DWS) ekibiyle yaz tatilinde çıkacakları karavan yolculuğunda çok renkli bir yol hikayesi anlatmaya hazırlanıyor. 2016 yılından beri Twist’in yaz sezonlarında yer aldığı festival projelerinden aşina olduğumuz, Japon sanatçılardan oluşan Dirty Workers (DWS) ekibinin çılgın body marbling yolculuğu bu sezon TWIST x DWS Kapsül Koleksiyonu’nda hayat buluyor.Antik Japon kağıt boyama sanatı Suminagashi’den ilham alarak yarattıkları özel body marbling tekniğini ilk olarak Türkiye’de, cilt dostu boyalarla vücuda uygulayarak, ciddi bir hayran kitlesi kazanan DWS, şimdiyse bu çalışmayı yeni bir kapsül koleksiyon ile taçlandırarak bambaşka bir boyuta taşıyor.İstanbul’dan başlayarak karavan yolculuğuna çıkan DWS ekibi, Temmuz ayı boyunca Türkiye’nin yazlık bölgelerindeki Twist mağazalarını ziyaret ederek modaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. 

TWIST ve Dirty Workers İle Kendi Ürününü Kendin Tasarla!

Mağazadan veya online’da satışa sunulacak olan TWIST X DWS kapsül koleksiyonundan eventler sırasında seçeceğin bir ürünü, dilediğin renk ve desen ile kişiselleştirerek anında tasarlatabilir; ya da hazır olarak sunulan özel koleksiyondan en beğendiğin parçayı seçerek stil sahibi Twisterlar arasına katılabilirsin. TWIST X DWS kapsül koleksiyonunda, Japon kültürünün vazgeçilmezi kimonolar ile yaz sıcaklarının eşlikçisi elbiseler, body marbling tekniği sayesinde kişiye özel tasarım anlayışı ile yepyeni bir kimliğe bürünüyor. Kuşkusuz ilham panosu yaratacak bir etkiye sahip bandana ve sneakerlar dans etmeyi ve eğlenmeyi seven Twisterlara en keyifli gün batımı partilerinde eşlik etmeyi bekliyor. Serin yaz akşamlarının kurtarıcısı sweatshirtler ve mevsimin vazgeçilmezi basic t-shirtlerse stil sahibi görünümleri parlatacak parçalar arasında yerini alıyor. 

Sen de TWIST x DWS Kapsül Koleksiyonu’ndan bir parçayı, tercih edeceğin renk ve desende  tasarlatmak ve DWS ekibiyle tanışmak istiyorsan mağazalarımıza davetlisin!

Cilde zararı olmayan ve insan vücudu üzerinde boya yapmayı mümkün kılan Body Marbling tekniği ile kendi yarattıkları desenleri, parlak ve canlı renklerle yeniden yorumluyor.

Bu tekniğin Japonya’daki öncüleri olan ekip, ilk uluslararası etkinliğini, 2016 yılı itibariyle Chill-Out Festival’in moda tekstil alanındaki sponsoru olan Twist’in özel girişimi sayesinde Türkiye’de başlatmıştır. 

2016 yılından beri Twist’in festival ruhuyla büyük bir uyum yakalayan Body Marbling etkinlikleri, Twist’in yaz dönemine özel tasarlanan pop-up mağazalarında yer alarak, festival katılımcılarının her sene önünde uzun kuyruklar oluşturduğu, merakla beklenen renkli bir etkinlik haline gelmiştir.

Ziyaretçi Yorumları