Yıldız Sarayı Vakfının Geleneksel İftar Daveti

Yıldız Sarayı Vakfının Geleneksel İftar Daveti! Yıldız Sarayı Vakfı (YSV) Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Zeynep Karahan Uslu’nun ev sahipliğinde Pera Palas Oteli’nde, 31 Mayıs Perşembe akşamı Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un katılımıyla gerçekleştirilen iftar programında Türkiye’nin milli kültür seferberliğine yapılabilecek katkılar ele alındı.

İftar davetine, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, YDA Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Arslan, DEMSA Yönetim Kurulu Başkanı Demet Sabancı Çetindoğan, Doğuş Holding CEO’su Hüsnü Akhan, İhlas Holding Medya Grup Başkanı Aslıhan Ören, Altınhas Holding Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş, Yıldız Sarayı Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Selin Bozkurt, Buket Taşdelen, Zafer Kozanoğlu, Müge Tezman Sırmabıyık gibi cemiyet ve iş dünyasından çok sayıda seçkin davetli iştirak etti.

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş ve YSV Başkanı Prof. Dr. Zeynep Karahan Uslu,  iftar davetinde birar konuşma yaptılar.

Yıldız Sarayı Vakfının Geleneksel İftar Daveti! Özenle hazırlanan iftarda Yıldız Sarayı Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Zeynep Karahan Uslu tarafından Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş ve Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’a günün anısına özel vazo, Bretz Mobilya sahibi Özcan Ata ve YDA Group Hüseyin Arslan’a ise teşekkür plaketi takdim edildi.

Ziyaretçi Yorumları