St.Moritz’de Ödül Mutluluğu
St.Moritz’de Ödül Mutluluğu

St.Moritz’de Ödül Mutluluğu! NG Hotels, Dünyanın en prestijli turizm ödülleri arasında başı çeken World Luxury Hotel Awards 2017’de aldığı üç ödül ile kalite ve eşsiz hizmetini bir kez daha kanıtlamış oldu.

İsviçre’de yer alan Kulm Hotel St. Moritz’de düzenlenen ödül töreninde; NG Sapanca,“Dünya’nın En Lüks Doğa Oteli” ödülünü kazanırken,“En Lüks Spa Oteli kategorisinde Doğu Avrupa Bölge kazananı”oldu. NG Afyon ise “Dünya’nın Lüks Termal Oteli” ödülünü aldı.

Dünya çapında hizmet endüstrisi standartlarının temelini oluşturan World Luxury Hotel Awards, yapılan oylamalar ile lüks oteller ve tatil köyleri için ilgili kategorilerde gerçek anlamda tanınma imkanı sunuyor. Ödüller tesisleri ziyaret eden 300.000’den fazla konuğun oylarıyla belirlendi.

Ödül törenine NG Hotels Başkanı ve Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Üyesi Hediye Güral Gür, NG Lojistik Pazlama Yatırım ve Gayrimenkul A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Gülden Güral, NG Hotels İcra Kurulu Başkanı Kamil Berk, NG Sapanca Genel Müdürü Tezcan Özdemir ve Hediye Güral Gür’ın oğlu Bora Gür katıldı.

Ng Sapanca, World Luxury Hotel Awards 2015 ve 2016’da,”Dünya’nın En Lüks Resort Spa”sı, 2016’da”En Lüks Doğa Oteli” seçilmişti. NG Afyon da “Avrupa’nın En Lüks Termal Oteli” ödülüne layık görülmüştü.

Sapanca’da, geniş ve el değmemiş bir alanda, her biri kayıt altına alınmış binlerce ağacın yükseldiği bir ormanın kalbinde yer alan NG Sapanca üstün hizmet anlayışını sürdürüyor. Otelin 4500 m2‘lik bir alanda hizmet veren Aliva Spa bölümü ise konuklarına benzersiz bir wellness deneyimi yaşatıyor.

St.Moritz’de Ödül Mutluluğu! Geleneksel termal tatil anlayışının dışında, termal mucizesini konuklarına yenilenme ve tazelenme deneyimi yaşatarak sunan NG Afyon, konuklarına unutamayacakları bir tatil yaşatıyor. NG Afyon’un şifalı suyunun en saf ve sağlıklı haliyle sunulduğu Termal Spa merkezi günlük yaşamın stresinden uzaklaştırıyor, bedeninize sağlık ve canlılık katmanıza yardımcı oluyor.

Ziyaretçi Yorumları