Alışveriş Yapmanın Keyifi!

Alışveriş Turu

Cemiyet hayatının sevilen ve saygı gösterilen isimlerinden Zeynep Toker önceki gün İstinyePark’da objektiflere takıldı. Yalnız başına geldiği Alışveriş merkezinde uzun süre turlayan Toker, her zaman ki alçak gönüllü tavrı ile kendisini görüntüleyen gazeteciler ile kısa süre sohbet etti. Objektiflere poz verdikten sonra alışverişine kaldığı yerden devam eden Toker, dünyaca ünlü markaları turlamayı da ihmal etmedi.

Alışveriş Yapmanın Keyifi
Zeynep Toker

Yoğun Tempoya Yemek Molası

Cemiyet hayatının tanınan ve sevilen simalarından birisi olan Ayşe Kucuroğlu, önceki gün ortağı olan Deren Karaca ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Ortağı aynı zamanda yakın arkadaşı olan Deren Karaca ile geçtiğimiz aylarda kurdukları moda eviyle adlarından söz ettiren ikili, yaz döneminde olmalarına rağmen yoğun bir tempoda çalıştıklarını söyledi. Bu yoğun iş temposuna kısa bir ara veren ikili soluğu AVM’de aldı. İlk olarak kısa bir süre alışveriş turu yapan Kucuroğlu ve Karaca, daha sonra meydan katında bulunan bir restoranda beraber yemek yeyip sohbet ettiler.

Yoğun Tempoya Yemek Molası
Ayşe Kucuroğlu, Deren Karaca

Sohbete Ayakta Devam

Orka Group Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu da Kanyon alışveriş merkezinde rastladığımız isimler arasındaydı. Orakçıoğlu akşam yemeği için arkadaşlarıyla buluştu. Koyu ve uzun hoş sohbetle geçen yemekten sonra masadan kalkan Süleyman Bey ve arkadaşları uzun süre ayakta sohbet etmeye devam ettiler.

Sohbete Ayakta Devam
Süleyman Orakçıoğlu
Ziyaretçi Yorumları