2018 Yazının En İddialı Koleksiyonu
2018 Yazının En İddialı Koleksiyonu

2018 Yazının En İddialı Koleksiyonu! Jimmy Choo ve Off-WhiteTM işbirliği ile hazırlanan 2018 yazının en iddialı ayakkabı koleksiyonu, 11-29 Nisan tarihleri arasında OFF-WHITETM C/co JIMMY CHOO Pop Up Butiği ile Beymen Zorlu Center’da.

OFF-WHITETM C/co JIMMY CHOO Pop Up Butiği’nin açılışı için 11 Nisan Çarşamba günü Beymen Zorlu Center’da düzenlenen davete aralarında Roman Neustadter, Zohaer Majhadi, Francesca Casero, Gülden Yılmaz, Arzu Kunt, Nuran Erçil, Özlem Güsar, Jülide Önengüt, Semiha Turhan, İlkem Öztürk, Nil Ninat, Ayşegül Kayabay, Ayşegül Uluç ve Batya Kebudi’nin de yer aldığı moda ve cemiyet hayatından ünlü isimler katıldı.

29 Nisan’a kadar hizmet verecek olan OFF-WHITETM C/co JIMMY CHOO Pop Up Butiği’nde, Jimmy Choo hayranlarından Prenses Diana’ın zarif stilini ünlü tasarımcı  Virgil Abloh’un  estetiğiyle tamamlayan koleksiyonda,  dokuz farklı model yer alıyor. Doksanlı yıllara imza atan derileri, bugünün prensesleri için yeniden yorumlayan koleksiyondaki ayakkabılar plastikler, tüller ve egzotik çiçekler ile buluşarak defile sahnelerini gerçek hayata taşıyor.

Modern prenseslerin ‘sihirli ayakkabısı’ Claire, Elisabeth, Anne ve Frances Jimmy Choo’nun klasik ve feminen stilini yeniden tanımlıyor. İkonik Lance modelinin yumuşak PVC ile kaplandığı koleksiyonda, çizmeler de PVC veya tüle bürünürken, sivri burunlu saten stilettolar ise plastikle sarılıyor.

Doksanlı yıllarda stil belirleyici olan feminen fiyonk, Off-WhiteTM C/co Jimmy Choo koleksiyonunda daha da büyüyor.  Yeni lüksün tasasız tutumunu yakalayan Mary, yüksek topuğu ve akışkan formlu fiyongu ile gündüzden geceye şıklık katıyor.

Koleksiyonun en ihtişamlı modeli Victoria, şelale gibi dökülen damla şekilli kristallerle gözkamaştırıyor. Polar beyaz napa veya çiçek desenli kumaş alternatifleri sunan kar çizmesi Sara, ikonik topuğu ile dikkat çekiyor. Off-WhiteTM c/o Jimmy Choo koleksiyonu, markanın gözde modelleri Jane  ve Charlie’yi de yeniden yorumluyor. Logo baskılı bantlar ile ayağı ve bileği saran ayakkabıların, siyah, beyaz ve kırmızı renk seçenekleri bulunuyor.

Ziyaretçi Yorumları