Ozan Şener Ev Sahipliğinde “La Dolce Vita” Partisi
Ozan Şener Ev Sahipliğinde “La Dolce Vita” Partisi

Ozan Şener Ev Sahipliğinde “La Dolce Vita”Partisi! Sera Group’un yüzde 50 ortağı olduğu Peska Turizm Yatırım A.Ş.’nin Bodrum Yalıçiftlik’ teki 100 milyon dolarlık yatırımlarının ilk bölümü olan ‘Barbaros Reserve Residences Managed by Kempinski’ de 1 Temmuz itibariyle yaşam başladı. Mavi yolculuğun başlangıç noktası olan Yalıçiftlik koyunda bulunan Barbaros Reserve Residences, Venedik, Monte Carlo, Mikonos gibi dünyanın önemli şehirlerinde loungeları bulunan İtalyan yat markası Riva Yachts ile Türkiye’nin ilk Riva Lounge’ unu Barbaros Reserve Residences’da açmak üzere anlaştı. Şirketin CEO su Ozan Şener ev sahipliğinde ve 17 evin yeni sahiplerinin katılımıyla da düzenlenen bu davette  seneye tamamlanacak Riva Lounge’un lansmanı daveti yaklaşık 600 iş ve cemiyet hayatından pek çok seçkin davetlinin katılımı ile  2 Ağustos Cuma günü Barbaros Reserve Residences Bodrum’da gerçekleşti.

‘La Dolce Vita’ konseptli partide davetliler cemiyet hayatının gözde mekanlarından Bebek’te ki Lucca’nın özel lezzetleri, dünyada sayılı bulunan Kontrtenor Nuri Harun Ateş arya performansı ve Almanya’dan canlı müzik ve DJ Murat Tokuz ile keyifli bir akşam geçirdi. Arda Can ve AC Events ekibinin aylardır hazırlık yaptığı etkinlik dekoruyla misafirleri büyüledi.

Gelen misafirler ilk önce yeni biten evlerde karşılanıp gezdirilip daha sonra davet alanına alındılar.

Hemen deniz ve Kum plaj devamında üstünde yer alan davet alanın manzarası ilk girildiğinde büyüleyiciydi.

İlk gelen misafirler arasında Sani Şener, Rahmi Koç ve Riva Yachts’ın Türkiye temsilcisi Nihan de Pessoa-Pardellas ve Riva Yachts Bölge başkanı Cristian Boni birlikte geldiler.

Rahmi Bey’e yol arkadaşı Tahire Demircan eşlik ettiği davette 3 saat misafirlerle tek tek sohbet ederek vakit geçirdi.

Güneş batışıyla Kontrtenor Nuri Harun Ateş muhteşeme opera ve aryalarla davete damgasını vurdu.

Saat 19.30 da başlayan davet sabahın ilk saatlerine kadar DJ Murat Tokuz un muhteşem müziklerinin eşliğindeki danslarla devam etti.

Davette Lucca Catering in başında sahibi Cem Mirap bulunuyordu; yemekler İtalyan mutfağı ağırlıktaydı. Çok özel uzun bir şarküteri masasının dışında canlı deniz mahsulleri risotto köşesi ve 4 ayrı barda İtalyan kokteylleri ile birlikte Lucca’nın meşhur Bodrum mandalina kokteyli misafirlere ikram edildi.

Ziyaretçi Yorumları