Alışveriş Mutluluğu

Alışveriş Mutluluğu

Alışveriş Mutluluğu
Hande Acar

SADE GÜZEL 

Cemiyet hayatının tanınan simalarından birisi olan Hande Acar, geçtiğimiz akşam Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Yakın bir arkadaşı ile birlikte akşam sakinliğinde alışverişe çıkan sosyetik güzel, uzun bir süre mağazaları dolaştı. Hande Acar, alışveriş sonrasında ise arkadaşıyla birlikte yorgunluk kahvesi içmeyi de ihmal etmedi.

Alışveriş Mutluluğu
Emel Ayaydın, Yağmur Ayaydın

ARKADAŞ GİBİLER

İpekyol mağazalar zincirinin yönetim kurulu üyesi Nejdet Ayaydın’ın eşi Emel Ayaydın ve kızları Yağmur Ayaydın İstinyePark’da objektiflere yansıdı. Markalar Sokağı’nda görüntülenen anne kızın adeta iki arkadaş gibi gezmesi ve alışveriş yapması gözlerden kaçmadı. Alışverişe Zuma Restoran’da yemek molası veren Emel hanım ve kızı Yağmur daha sonra Markalar Sokağı’nda alışveriş keyfine devam ettiler.

Alışveriş Mutluluğu
Zeynep Yılmaz

Yakın Arkadaşı İle Buluştu

Cemiyet hayatının tanınan ve sevilen simalarından birisi olan Zeynep Yılmaz, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Zorlu Center’da bulunan ofisinden çıkan Yılmaz, ziyaretine gelen yakın bir arkadaşı ile birlikte buluştu. Meydan katında bulunan bir restoranda oturan ikili, burada bir süre kahve içip sohbet ettikten sonra, ilerleyen saatlerde kendi araçları ile AVM’den ayrıldı.

Ziyaretçi Yorumları