Alışveriş Tutkunları

Alışveriş Tutkunları!

Alışveriş Tutkunları
Şeyma Subaşı

Subaşı’nın AVM Kombini

Şeyma Subaşı, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Öğlen saatlerinde geldiği AVM’de şık kombiniyle dikkat çeken Şeyma Subaşı, meydan katında bulunan bir restoranda öğle yemeği yiyip, yakın dostlarıyla koyu bir sohbete oturdu. Daha sonra AVM’den kendi aracıyla ayrıldı.

Alışveriş Tutkunları
Dilek Birgen

Hasret Giderdiler

Cemiyet hayatının tanınan simalarından birisi olan Dilek Birgen, önceki gün erkek arkadaşı Doğuş Aydın ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Parle restoranda yakın arkadaşlarıyla bir araya gelen ikili, burada koyu bir sohbete oturdu. Ayrıca kış sezonu ile birlikte yoğun bir çalışma maratonun içerisine gireceğini dile getirdi.

Alışveriş Tutkunları
Ebru Destan

Siyahlar İçinde

Ekranların güzel ve sevilen sunucusu Ebru Destan, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Program sonrasında tek başına alışverişe çıkan güzel sunucu, siyahlar içindeki spor tarzı ile dikkat çekti. Oğlu Eymen’i okuldan almaya gideceğini söyleyen Erken, ” Şimdi Eymen’i okuldan almaya gidiyorum. Program sonrasında biraz zamanım vardı, bende alışverişe çıktım. Almam gereken bir kaç parça ürün vardı. İşlerimi hallettim şimdide oğlumu almaya gidiyorum.” açıklamasında bulundu.

Ziyaretçi Yorumları