1-11 Eylül tarihleri arasında 78’incisi gerçekleşecek geleneksel film festivali için dünyanın dört bir yanından popüler isimler Venedik’e akın etmeye başladı! Organizasyon boyunca Venedik’te kalacak dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez ise 28 Ağustos’ta, Türk iş adamları Emir Uyar ile Selim Uyar’a ait San Clemente Palace Oteli’ne yerleşti. Otele giriş yaparken görüntülenen Lopez, geçtiğimiz akşam Dolce&Gabbana’nın düzenlediği bir davette boy gösterdi.

Son üç yıldır Condé Nast tarafından Venedik’in en iyi oteli seçilen San Clemente Palace Oteli, ünlülerin konaklama adresi olarak biliniyor. Önceki yıllarda Johnny Depp, George Clooney, Angelina Jolie, Brad Pitt, Uma Thurman, Jude Law gibi yıldızları ağırlayan otel, şimdilerde Jennifer Lopez’in yanı sıra Sharon Stone ve Demi Moore’u da misafir ediyor. Kendine ait bir adası bulunan 196 odalı otelde, havuz, Spa ve özel bir helikopter pisti yer alıyor. Ada, aynı zamanda 11. yüzyıldan kalma çok özel bir kiliseyi de içinde barındırıyor.

Emir Uyar ile Selim Uyar’ın sahibi olduğu PERMAK Grubu’nun bünyesindeki San Clemente Adası ve Oteli, her yıl önemli davet ve etkinliklere ev sahipliği yapıyor.

Ziyaretçi Yorumları