Annelerin Doğal Yaşam Randevusu
Annelerin Doğal Yaşam Randevusu

Annelerin Doğal Yaşam Randevusu! Çocuklar ve ebeveynleri için birbirinden keyifli etkinlikler düzenleyen ve yıllar içerisinde en gözde mekanlardan biri haline gelen Happy Nest, 12 – 13 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek Doğal Yaşam Festivali’nin lansmanında cemiyetin ünlü simalarını çocuklarıyla birlikte ağırladı.

Happy Nest’in kurucusu Pelin Ulusoy Tepret’in ev sahipliğinde gerçekleşen lansmana; İpek Toplusoy’la kızları Zeynep ve Selin, Özge Argüder Sander’le kızı Simge, Serap Sarı, Begüm Tacir ve İpek Köse gibi cemiyetin tanınmış isimleri katıldı. Pelin Ulusoy Tepret’in yeğeni Naz Ulusoy da davetin minik misafirleri arasında yer aldı.

Happy Nest’in yemyeşil bahçesinde gerçekleşen etkinliğe Doğal Yaşam Festivali’nde stantlarıyla yer alacak olan organik üreticiler de katılarak misafirlere birbirinden lezzetli ikramlarından sundular. Happy Nest Satış ve Pazarlama Koordinatörü Şerife Göksoy lansmanın açılış konuşmasında “Son iki yıldır sizlerden gelen yoğun istek üzerine “Doğal Yaşam Festivali” adı altında Türkiye’nin organik ürün sağlayıcılarını bir araya getiriyoruz. Festivalimiz bu yıl 12 – 13 Mayıs tarihleri arasında Bilgi Üniversitesi santralİstanbul Kampüsü’nde gerçekleşecek. Hepinizi festivalimizde görmek isteriz.” dedi.

Ülkemizin dört bir yanından küçük, büyük üretici firmaları ikinci kez bir araya getirecek olan “Doğal Yaşam Festivali,” organik ürünlerinin yanı sıra seminer, atölye, etkinlik, aktivite ve özel performanslarla da hareket kazanacak.

Ziyaretçi Yorumları