Avrupa’nın En İyi İş Oteli Seçildi
Bozkurt Atabek, Graham Coke

Avrupa’nın En İyi İş Oteli Seçildi! Mövenpick Hotel Istanbul, World Travel Awards 2017 “Avrupa’nın En İyi İş Oteli” ve “Türkiye’nin En İyi Konferans Oteli” ödüllerinin sahibi oldu.

Mövenpick Hotel Istanbul, seyahat sektörünün en prestijli ödüllerinden biri olan ve turizm dünyasının “Oscar’ı” olarak kabul edilen World Travel Awards’un 30 Eylül 2017 tarihinde St. Petersburg, Rusya’da bu yıl 24.’sü düzenlenen Avrupa Galası’nda “Avrupa’nın En İyi İş Oteli” ve “Türkiye’nin En İyi Konferans Oteli” seçilerek iki ödül birden kazandı. 1993’ten bu yana seyahat ve turizm endüstrisinin tüm alanlarındaki en önemli başarıların ödüllendirildiği World Travel Awards (Dünya Seyahat Ödülleri) oylaması, bu sene de dünya genelinde yüzbinlerce seyahat profesyonelinin internet üzerinden katılımıyla gerçekleşti. “Avrupa’nın En İyi İş Oteli” ve “Türkiye’nin En İyi Konferans Oteli” ödülleri, World Travel Awards Kurucusu ve Başkanı Graham Cooke tarafından Mövenpick Hotel Istanbul’un Genel Müdürü Bozkurt Atabek’e takdim edildi. Bozkurt Atabek elde ettikleri bu başarıyla ilgili olarak “Mövenpick Hotel Istanbul kapılarını açtığı 2003 yılından bu yana, misafirlerinin beklentilerinin de ötesine geçen kişiye özel hizmet anlayışı ve özgün servisleriyle konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Avrupa’nın En İyi İş Oteli Seçildi! Her zaman mükemmelin peşinde koşan deneyimli ekibimizle birlikte, bizi konaklama, toplantı ve gastronomi alanında farklı kılan değerlerimizi ve misafir memnuniyetine yürekten bağlılığımızı hem iş hem de tatil amaçlı seyahat eden konuklarımıza yansıtmaya devam edeceğiz. Bu önemli başarıyı mümkün kılan ekibimize çok teşekkür ediyorum” dedi. Atabek sözlerine şöyle devam etti: “Bizim için sürdürülebilirlik de büyük önem taşıyor. Tüm operasyonlarımızın kalbinde yatan sürdürülebilirlik çalışmaları sayesinde 2017 yılında “Green Globe”, “Türob Yeşillenen Oteller” ve Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından verilen “Yeşil Yıldız” sertifikalarımızı yenilemeye hak kazanmaktan da gurur duyuyoruz.”

Ziyaretçi Yorumları