Bayramda Kuzeyin Serin Havasını Solumak İsteyenlere!
Bayramda Kuzeyin Serin Havasını Solumak İsteyenlere!

Bayramda Kuzeyin Serin Havasını Solumak İsteyenlere! Ramazan Bayramında ne yapacağınıza karar vermek için en uygun zaman! Bayramı farklı kültürler tanıyarak, doğanın ve tarihin başka renklerini keşfederek geçirmek isteyenler için bayram rotalarımızdan bir seçki sizlerle! İster Haziran ayının sıcağından uzaklaşın, ister Avrupa’nın farklı yüzlerini keşfedin ya da Oeconomica gezilerimize göz atın.

Bayram Tatilinizi Planlayın

Buzullar ve Volkanlar Ülkesi İzlanda – 1-10 Haziran

İzlanda, gayzerleri, volkanları ve buzullarıyla bambaşka bir dünyadaymış gibi hissettirecek doğasını gezginlere sunuyor. Ayrıca Amerika ve Avrupa plakalarının buluştuğu bir yeri başka nerede görebilirsiniz ki?

Ayrıntılı bilgi için: https://goo.gl/3kWaHs

İskandinavya: İsveç-Norveç-Danimarka – 30 Mayıs – 7 Haziran

Vikinglerin torunlarını ülkelerinde tanımak için bir fırsat! İskandinavya’nın doğayı ve yaratıcılığı bir araya getiren kültürünü, fiyortların baş döndüren güzelliğini ve binyıllara dayanan İskandinavya tarihini keşfedin!

Ayrıntılı bilgi için: https://goo.gl/riRxBi

4 Baltık Başkenti: Helsinki-Tallinn-Riga-Vilnius – 3-9 Haziran

Baltık Denizi kıyısında sıralanmış dört ülke, dört başkent. Bir kültürün dört farklı yönünü tanımak, Kuzey Avrupa tarihini yansıtan, mimarisiyle ve doğasıyla dikkat çeken bu kentleri bu Ramazan Bayramında görmek ister misiniz?

Ayrıntılı bilgi için: https://goo.gl/ZGYDnj

Bayramda Ekonomik Bir Gezi İsteyenlere

Güney Kore ve Japonya – 27 Mayıs – 7 Haziran

Uzak Doğu’nun en çok ilgi gören iki rotası bir Oeconomica gezisinde bu bayram için buluştu. Son yıllarda popüler kültürde de görünürlüğünü gittikçe artan Güney Kore’yi keşfetmek ve Japonya’nın uzun tarihini ve kendine özgü kültürünü tanımak için en ekonomik fırsat FEST Travel tecrübesiyle bir arada.

Ayrıntılı bilgi için: https://goo.gl/1bk3Ys

Polonya’da Tarih ve Sanat – 1-8 Haziran

Polonya’da Avrupa tarihinin neredeyse her dönemine tanıklık edebileceğiniz bir yolculuk. Sanatın ve tarihin dokusunun en iyi hissedilebildiği kentlerden Krakov’u, Varşova’yı ve daha fazlasını bulabileceğiniz bir bayram gezisi.

Ayrıntılı bilgi için: https://goo.gl/6RaqMd

Bayramda Kuzeyin Serin Havasını Solumak İsteyenlere!

Salzburg ve Bavyera – 3-9 Haziran

Avrupa’nın son yıllardaki gözde rotalarından birinde muhteşem manzaralar, ortaçağ kasabalarının gizemli havası, Mozart’ın doğum yeri Salzburg ve fotoğraf meraklılarının yeni favorisi Hallstatt eşliğinde nefes alma molası olacak bir gezi.

Ayrıntılı bilgi için: https://goo.gl/5b1TGS

Bayramda Avrupa’nın Farklı Yüzlerini Keşfetmek İsteyenlere

Galiçya ve Portekiz – 31 Mayıs – 7 Haziran / 1-8 Haziran

Avrupa’nın en batı ucuna tarihi ve kültürel bir yolculuk. Katolik Hac Yolu’nun son noktalarından dünyaca ünlü mimar Frank Gehry imzalı Marques de Riscal otelde konaklamaya ve üzüm bağlarındaki tadımlara Avrupa’nın bilinen destinasyonlarının dışına çıkmak isteyenler için en uygun rotalardan biri.  Ayrıntılı bilgi için: https://goo.gl/EwH2N9

Güney İtalya Amalfi Kıyıları ve Puglia – 2-9 Haziran

Kitaplara, filmlere konu olan kültürü ve insanlarıyla Güney İtalya’yı keşfedeceğiniz, Pompei, Matera ve Napoli gibi tarih kokan kentleri tanıyacağınız, eşsiz manzaralar eşliğinde bir seyahat.

Ayrıntılı bilgi için: https://goo.gl/v1Mqix

Amsterdam – Delft – Brugge – Brüksel – 3-9 Haziran

Hollanda ve Belçika’nın en özel bölgelerini tanımak, Amsterdam ve Brüksel gibi kentlerin yanında Delft, Brugge ve Rotterdam gibi kültür ve tarihin bir arada bulunduğu etkileyici bölgeleri keşfetme olanağı bu gezimizde sizi bekliyor.

Ayrıntılı bilgi için: https://goo.gl/pzqh6C

Fransa Kuzey Bask – 5-9 Haziran

Her zaman İspanya’yla anılan Bask bölgesinin Fransa’daki kuzey bölümünde sakin bir mola. Katedralleri, Atlas Okyanusu kenarındaki şehirleri ve tarihiyle bambaşka bir kültürü tanımak isteyenler için FEST Travel’ın en yeni rotalarından biri.

Ayrıntılı bilgi için: https://goo.gl/ZHGyvt

Kathar Şövalyelerinin Diyarı – 5-9 Haziran

Fransa’nın tarihi şehirleri Carcassonne, Toulouse ve daha birçoğunda Avrupa tarihinin kendine özgü topluluklarından Kathar Şövalyelerinin kısa fakat ilginç hikâyesini takip edeceğiniz, ortaçağın etkileyici havasını solurken doğanın tadını çıkaracağınız bir gezi.

Ayrıntılı bilgi için: https://goo.gl/7pHggL

Ziyaretçi Yorumları