Son zamanlarda hayata geçirdiği heyecan verici, tutkulu ve farklı hayırseverlik işleri ile adından söz ettiren pop müziğin kraliçesi Madonna, kalbinin bu enerjisi ile ahenkli tılsımları, Ece Şirin’in tasarımları ile hayat verdiği Bee Goddess Mücevherlerinde buldu.

Geçen hafta Malawi’deki çocuklar için ilk aşkı olarak tanımladığı görsel sanatlar, kıyafet tasarlama, müzik aleti çalma, dans etme gibi becerileri öğreten bir okul açtığı seyahatte görüntülenen Madonna tüm seyahati boyunca tutkunu olduğu Bee Goddess mücevherlerinden Sirius Star yüzüğünü bir an olsun yanından ayırmadı.

Tesadüf Değil; Özel Bir Seçim

Daha önce Bee Goddess’ın Eye Light başta olmak üzere tılsımlı sembollerinden mücevher tercihleri yapan Madonna, son zamanlarda markanın Sirius Star koleksiyonundan bir kolyeyi de mücevher kutusundaki vazgeçilmezleri arasına ekledi. Madonna’nın Bee Goddess koleksiyonlarının farklı tasarımları ile sık sık görüntülenmesi aslında çok da tesadüf değil. Parmağından çıkarmadığı yüzüğü kullanmasındaki en büyük sebeplerden biri Sirius Yıldızı’nın büyük anlamı ile hayat yolculuğunun bir noktada kesişiyor olması. Sirius Star’ın Enerjisi hakkında daha fazla bilgi edindiğimizde Madonna’nın bu sembole olan tutkusunu daha da iyi anlıyoruz.

Madonna’nın Tercihi Sirius Star’ın Enerjisi

Madonna’nın kalbinin enerjisi ile ahenkli bulduğu gökyüzünün en parlak yıldızı Sirius, ilahi bilgelik ışığıdır. Tüm evrenin içindeki sevgi ve harmoniyi sembolize eder. Güneş fiziksel yaşamı beslerken, Sirius ruhun ışıltısıdır; kişinin manevi bilincini güçlendirerek ; hayal gücünü, içsel vizyonlarını ve yaratıcılığını zenginleştirir. Sirius ışığı ile kişi yüceliğinin, öz cevherinin, yaşama gelme amacının farkındalığına kavuşur; varoluşun içindeki büyüyü algılar ve kendi mucizelerini kolaylıkla gerçekleştirir. Sirius’un 5 köşesi hava, su, toprak ve ateş elementleri ile ruhun  ışığını, dişil enerji sayısı 2 ile eril enerjinin sayısı 3’ü birleştirir. Kendi içindeki tamlığa ve bütünlüğe kavuşan kişi kalbine doğan ilhamı hayata geçirir.

Astrolojik anlamıyla Sirius, düşünme kapasitesi ve gelişmeyi ifade eder. Bu yıldız Jüpiter ve Mars karakterindedir. Genişlemek, büyümek ve yakıcı kelimeleri Sirius’u ifade eden kelimelerdir. Kişinin bir ideal uğruna kendini aşması, yaptığı küçük bir işle bütünü yani kolektifi etkileyecek güce sahip olması, yaptığı işlerin dünyevi anlamda kutsal olması anlamlarına gelir. Doğum haritalarında yükselen ya da tepe noktası ile kavuşumda ise kişiye talih, ün, şöhret verdiği ifade edilir.

Bee Godess Koleksiyonları Tüm Dünya’da Star’ların Tercihi

Cate Blanchett, Kate Winslet, Beyonce, Rita Ora gibi dünya starların uğurlu tılsımı; Los Angeles, New York, Londra, Paris, Capri, Ibiza, Dubai gibi dünyanın en gözde şehirlerinin en prestijli mağazalarında ışıldayan Bee Goddess,  lüksün zirvesi Harrods’ta ilk ve tek Türk mücevher markası olarak 9. yılını tamamlıyor. Ayrıca Barneys, Isetan, Sixieme Gizaz, Amerika’ da Neimann Marcus ve Qatar La Fayette mağazalarında da her geçen gün yeni başarılara imza atıyor. 

Ziyaretçi Yorumları