Şimdi Alışveriş Zamanı

Şimdi Alışveriş Zamanı!

Şimdi Alışveriş Zamanı
Hilal Altınbilek

DİZİ ARASINDA İSTANBUL’DA

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin güzel oyuncusu Hilal Altınbilek, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Çekimleri Adana’da devam eden dizinin güzel oyuncusu, izin gününde soluğu İstanbul’da aldı. Zorlu Alışveriş Merkezi’nde yakın arkadaşları ve menajeri Ufuk Ergin ile bir araya gelen güzel oyuncu, ” iki gün iznimiz var. Bende bu iki günü İstanbul’da değerlendirmek istedim. Hem yakın dostlarımla hasret giderdik, hemde menajerimle güzel bir toplantı gerçekleştirdik.” açıklamasında bulundu. Güzel oyuncu karşısında gören sevenleri ise Hilal Altınbilek’le bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler. Sevenlerinin “televizyondan çok daha güzelsiniz.” yorumlarına karşılık teşekkür eden Hilal Altınbilek, yanına gelenlerle kısa kısa sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

Şimdi Alışveriş Zamanı
Ziynet Sali

BU SENE DÜĞÜN VAR 

Sahnelerin sevilen ismi Ziynet Sali, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Menajeriyle birlikte geldiği AVM’de mağazaları dolaşıp kısa bir alışveriş yapan Sali, “Kendi albümüm Eylül ayı gibi piyasaya çıkartmış olacağım biraz aksilik olmazsa, karışık her telden şarkı var albümde şu sıralar stüdyo da sabahlıyoruz diyebilirim. Şimdi de sevgili Şehrazat’ın yanına gidiyorum. Önümüzdeki günlerde çıkartacağı saygı albümünde yer alacağım. Hangi parçayı söyleyeceğim henüz belli değil” dedi. Ayrıca sevgilisi Erkan Erzurumlu ile yaz aylarında dünyaevine girmeye hazırlandığını söyleyen başarılı şarkıcı, “yazın düğün hazırlıklarına da başlayacağız. Tarih henüz belli değil ama bu sene o sene” açıklamasında bulundu.

Şimdi Alışveriş Zamanı
Demet Şener

DAVETLERİN ARANAN İSMİ

Son günlerde Cenk Kasabalı ile yaşadığı aşkla magazin gündeminde adından söz ettiren Demet Şener, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’ndeydi. Bir giyim mağazasının davetine katılan Şener, davet sonrasında ise Cup Of Joy’da yakın arkadaşları ve sevgilisi Cenk Kasabalı ile bir araya geldi. Uzun süre aynı mekanda oturan Şener, ” arkadaşlar kusura bakmayın saatin farkına varmamışım. Başka bir davete yetişmem lazım, biraz acelem var.” diyerek kendisini bekleyen arabaya bindi. Gün içinde birden fazla davete katılan Demet Şener’in bu temposuna karşılık ‘Davetlerin aranan yüzü! yorumu da kaçınılmaz oldu.

Şimdi Alışveriş Zamanı!

Ziyaretçi Yorumları