Boynerden Göz Kamaştıran Açılış
Carlo Benardini, Ümit Boyner, Serdar Sunay, Cem Boyner, Ceylan-Zuhal Pirinçcioglu, Mustafa Taviloğlu

Boynerden Göz Kamaştıran Açılış! Moda ve lüks perakende alanında 1971 yılından bu yana pek çok ilke imza atan BEYMEN, yeni flagship mağazası BEYMEN Suadiye 481 ile Anadolu yakasında yepyeni bir dönem başlattı.
BEYMEN’in en büyük cadde mağazası olan ve Bağdat Caddesi’nin yeni çehresine değer katan BEYMEN Suadiye 481’ün açılış daveti, 19 Eylül 2017, Salı günü Boyner Grup Başkan Yardımcısı ve Beymen CEO’su Elif Çapçı, Boyner Grup CEO’su Cem Boyner ve Boyner Grup Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Boyner ev sahipliğinde gerçekleşti. Davete aralarında iş ve cemiyet hayatından Özcan Tahincioğlu, Mustafa Taviloğlu, Ayşen Zamanpur, Fulya Nayman, Canan Bolak, Beste Yurttaş, Sedef Baran, Candan Varnalı, Neşe Gönül, Meltem Demir ve Sema Basa gibi çok sayıda davetli katıldı.

Boynerden Göz Kamaştıran Açılış! Dünya moda başkentlerindeki cadde mağazalarından yola çıkarak İngiliz mimari ofisi HMKM tarafından projelendirilen BEYMEN Suadiye 481, yaklaşık 5.000 metrekarelik bir alanda eksiksiz bir BEYMEN deneyimi sunuyor. BEYMEN Suadiye’de 700’ü aşkın marka ile kadın, erkek, blender, ayakkabı çanta, aksesuar kategorilerinin yanı sıra uzun zamandır beklenen kozmetik, home ve kids gibi çok talep gören yeni kategoriler de yer alıyor. BEYMEN Suadiye, bu çok özel mağaza ile Bağdat Caddesi’ne yepyeni bir soluk getiriyor, modanın ötesinde, yeni ürünleri ve departmanları ile kusursuz bir deneyim vadediyor. Sürekli güncellenen etkinlik takvimi ve periyodik olarak ev sahipliği yapacağı farklı alanlardaki “pop up store” uygulamaları ile BEYMEN Suadiye, hayatın ritmini takip eden, rutinden uzak bir deneyim ile Cadde’nin yeni cazibe merkezi olacak. İlerleyen aylarda bünyesinde hizmete girecek yepyeni bir yeme içme konsepti ile BEYMEN Suadiye kusursuz bir deneyim sunacak.

Boynerden Göz Kamaştıran Açılış! Ayrıca BEYMEN, Suadiye açılışı ile birlikte Boyner Grup Sosyal Sorumluluk projelerinden ‘Askıda İyilik’e de destek veriyor. Askıda İyilik ile BEYMEN müşterileri alışverişlerine ek olarak BEYMEN desteğiyle ve özel bir fiyatla hazırlanan iyilik paketlerini satın alabilecek, bu iyilik paketleri içindeki giysileri farklı sivil toplum kuruluşlarının üniversite öğrencisi bursiyerlerine hediye ederek gençlere destek olabilecek.

Ziyaretçi Yorumları