Ege’nin Bereketi Kadının Emeği
Ege’nin Bereketi Kadının Emeği

Ege’nin Bereketi Kadının Emeği! Türkiye’nin en büyük sıvı yağ üreticisi,zeytinyağının başkenti olan Ege’nin en iyi zeytinleriyle ailenin en yenisi Egemden’i yarattı, hazırladığı özel tasarım şişelerle de farklı bir projeye imza atarak mutlu bir Ege hikayesi yarattı.

 Egemden zeytinyağları Ayvalıklı kadınların maharetli ellerinden çıkan sıcacık bir destek projesine imza atıyor!

Ürün kalitesinde gösterdiği özenin yanı sıra bulunduğu bölgenin topraklarınave yerlisine de sahip çıkan Egemden, “Ege’min Bereketi Kadının Emeği”projesi ile çok önemli bir misyonu hayata geçiriyor.

Ayvalık Belediyesi ve Kent Konseyi iş birliğinde başlayan“Ege’min Bereketi Kadının Emeği”projesinde özel tasarım Egemden zeytinyağı şişeleri, Ayvalıklı kadınların hayallerini yansıttığı rengarenk sanat eserlerine dönüşüyor. 25 – 45 yaş aralığındaki, 40’dan fazla Ayvalıklı kadının maharetli ellerinden çıkan Egemden şişeleri  sosyal sorumluluk projesiyle ev bütçelerine katkı sağlayan mutlu bir Ege hikayesinin kahramanı oluyor.

Egemden’in özenle seçtiği, en kaliteli Ayvalık zeytinyağı ile doldurulan bu şişelere hayallerini ve sevgilerini işleyen maharetli eller, üretmenin verdiği mutlulukla kendi aile bütçelerine katkı sağlıyor. Yörenin değerlerine ve halkına da sahip çıkan Egemden, Ege’min Bereketi Kadının Emeği” projesi kapsamında Ayvalıklı kadınlara istihdam sağlayarak yepyeni umutlara ışık oluyor.

Tüm gurme marketlerden ulaşabileceğiniz Egemden “Ege’min Bereketi Kadının Emeği”şişeleriylegerçek zeytinyağı lezzetiyle sofralarınızı taçlandırırken, projeye de dahil olarak Ayvalıklı bir kadının hikayesine ortak olacak, bütçelerine de katkıda bulunacaksınız.

Ziyaretçi Yorumları