Esra Oflaz Güvenkaya İle Fark Yaratan Kadınlar

Esra Oflaz Güvenkaya İle Fark Yaratan Kadınlar! Lifetime’ın ev sahipliğinde“Variety Power of Women Awards 2017” görkemli bir tören ile gerçekleştirildi. Dünyaca ünlü sanatçıların katıldığı etkinliğe bu yıl Lifetime Türkiye Başkanı Esra Oflaz Güvenkaya’da katıldı.

Lifetime’ın ev sahipliğinde Los Angeles Beverly Wilshire Four Seasons’da gerçekleştirilen “Variety Power of Women Awards”onur ödülü gecesinde bir dizi etkinlikle kutlandı. Lifetime TV’nin projesi olarak 2006 yılından bu yana devam eden projede farklı sivil toplum örgütlerini destekleyen dünyaca ünlü kadın sanatçılar arasından 5 kişiseçiliyor. Her yıl başarılı 5 kadının yaptıkları yardımlar nedeniyle onore edildiği “Variety Power of Women Awards 2017”ye Lifetime Türkiye Başkanı Esra Oflaz Güvenkaya’da katıldı.

Esra Oflaz Güvenkaya İle Fark Yaratan Kadınlar! Bu yıl ünlü oyuncu Michelle Pfieffer’ın “Environmental Working Group”, ünlü senarist ve yönetmen PattyJenkins’ın “Anti-RecidivisionCoalition”, Hintli oyuncu PriyankaChopra’nın “Unicef”, şarkıcı KellyClarkson’ın “XQ Super School” ve ünlü oyuncu Octavia Spencer’ın “City Year” projelerine katkıları, VarietyPower Of Woman’dan onur ödülü getirdi.

Lifetime Türkiye Başkanı Esra Oflaz Güvenkaya, kendi alanlarında başarılı ve aynı zamanda yaptıkları hayır işleriyle de fark yaratan kadınların onore edildiği bu proje ile ilgili olarak şunları söyledi: “Seçilen kadınlar bir hayır kurumunun projesini destekliyor, hem kendileri kişisel bağış yapıyorlar hem de başkalarına ilham olarak bağış toplanmasına vesile oluyorlar. Bir anlamda başarının tanımını değiştiren bu etkinlik başarının olmazsa olmazlarının arasına hayırsever olmayı da ekleyen bu etkinlik tam da benim hayat felsefemi özetliyor. Geçen yıllarda OprahWinfrey, Glenn Close, WhoopiGoldberg, RachelWeisz, ScarletJohansson, Helen Mirren, MileyCyrus, LenaDunham gibi isimlerinonore edildiği “VarietyPower of WomenAwards 2017”de kendi alanlarında devleşmiş kadınlarla birlikte olmaktan ve benim en başarılı bulduğum kadınlardan ArianaHuffington ile tanışıp sohbet etmekten büyük onur duydum”.

Esra Oflaz Güvenkaya İle Fark Yaratan Kadınlar! 124 ülkede,150 milyondan fazla haneye, 11 dilde yayın yapan dünya devi A&E Networks’ün kanallarından Lifetime’ın seçtikleri hayır kurumlarına önemli katkılar sağlayan, aynı zamanda kendi alanlarında ünlü kadınları her yıl Variety dergisinin de kapağını süslüyorlar. “VarietyPower of WomenAwards” etkinliğinden ilham alınarak gerçekletirilenLifetime İkinci Şans Projesi geçtiğimiz günlerde “Lifetime Türkiye 2017 Honoree”leri olarak projeye destek veren başarılı sanatçı Meryem Uzerli ve başarılı iş kadını, Rönesans Holding CEO’su ve yaptığı büyük bağışla hayırsever kişiliği ile tanınan İpek Ilıcak Kayaalp onurlandırılmıştı.

Ziyaretçi Yorumları