Estethica İle Sonbahar Buluşması
Muratcan Akdoğan, Cansın Hacısoyu,Yasemin Özilhan, Dr. Murat Akdoğan,İzzet Özilhan

Estethica İle Sonbahar Buluşması! Myc Partners Yönetim Kurulu başkanı Dr.Murat Akdoğan, Ethica Sağlık Grubuna bağlı estethica Levent Hastenesi’nde gerçekleşen Sonbahara merhaba partisinde dostları ile bir araya geldi.

Geçtiğimiz Yaz Bodrum’da yapmış olduğu Turizm yatırımıyla adından sıkça söz ettiren   Myc Partners Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Akdoğan, Ethica Sağlık Grubuna bağlı estethica Hastanelerinden Levent’te bulunan kliniğinde cemiyet hayatının önde gelen isimlerini ve basın camiasındaki  dostlarını ağırladı. Seçkin davete cemiyet hayatından  Yasemin- İzzet Özilhan, Gözde Sarar, Nastasia Coskunseven, Ece Kıral , Batya Kebudi, Günsel Ülkü, Nuray- Okan Fenercioğlu gibi isimler bir araya geldi.

Estethica İle Sonbahar Buluşması! Dünyaca ünlü Lux Bodrum Resort&Residences markasıyla Bodrum’da yoğun bir yaz geçiren Dr. Murat Akdoğan,“Kış aylarında da özelikle sağlık turizmiyle yoğun bir sezona başladıklarını söyledi.”estethica Levent kliniğinde gerçekleşen etkinlik için “dostlarımızla buluşma günlerimiz bizim için çok önemli, dört mevsim hep yeniliklerle bir araya geleceklerini  vurguladı.”

Davete katılan  seçkin davetliler estethica Hasteneleri uzman doktorlarından İran asıllı Aida Berenjian tarafından geçmişi 1300 önceye dayanan İbn-i Sina geleneksel tıbbı hacamat, kupa , sülük  ve bitkisel tedaviler hakkında bilgi alırlarken, yine dermotoloji uzmanı İran asıllı Siyamek Saleki tarafından sağlıklı gençlik ve güzellik hakkında bilgi almayı ihmal etmediler.

Ziyaretçi Yorumları