Evde Yeni Bir Marka; Anim Living
Evde Yeni Bir Marka; Anim Living

Evde Yeni Bir Marka; Anim Living! Kökünü kalite ve kültürden alan, Mina Dilber Temo tarafından yaratılan yeni ev tekstili markası Anim Living, sektöre merhaba dedi.

Mina Dilber Temo tarafından yaratılan ev tekstili markası Anim Living, sektöre de yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Türk ev tekstili ürünlerini dünyaya tanıtmak, mottosuyla yola çıkan, Anim Living’in tanıtım toplantısı; 30 Nisan Salı günü Soho House Istanbul The Apartment’te gerçekleştirildi. Tanıtım toplantısına;  Arzu Sabancı, Aslı Küseyrioğlu, Aslı Soyak, Banu Çarmıklı, Elif Edes Tapan, Evin Şaşmaz, Ezgi İçel, Gülden Büyükuçak, Lara Özsüer, Melis-Zeynep Temelli, Rezzan Benardete, Yeşim Dilber, Zeynep Çarmıklı ve Yasemin Aloğlu gibi cemiyet hayatının tanınmış birçok ünlü ismi katıldı.

Evde Yeni Bir Marka; Anim Living! Kökünü kalite ve kültürden alan Anim Living; geleneksel dokunuşlar ile son derece modern nevresim takımları, yastıklar, throw’lar, şallar başta olmak üzere masa örtüleri, Amerikan servisleri, peçeteler, peştemaller, havlular, sabahlıklar gibi birçok ürüne ev sahipliği yapıyor.

Ziyaretçi Yorumları