Fulya Gündoğdu’nun Misler Kokan Tanıtımı

Fulya Gündoğdu’nun Misler Kokan Tanıtımı! Birbirinden farklı ve etkileyici esanslarıyla koku dünyasının öne çıkan markası Fiolas, yeni koleksiyonu “Fiolas Nomad” ile yepyeni bir deneyim sunuyor. Anıların kokularla tazelendiği düşüncesinden yola çıkarak hazırlanan özel koleksiyon, exclusive olarak BEYMEN Home’da satışa sunuldu.

Fiolas Nomad Koleksiyonu, Fiolas ev kozmetiğinin kurucusu Fulya Gündoğdu’nun katılımı ile 12 Şubat Salı günü BEYMEN Home Zorlu Center’da düzenlenen özel bir davet ile tanıtıldı. Davete aralarında Pervin Ersoy, Ece Vahapoğlu, Emel Ayaydın, Bennu Gerede, Begum Gazioğlu, Elif Mısırlı, Emel Yıldırım, Begum Tacir, İpek Toplusoy, Şükran Güzeliş, Başak Balaban, Asuman Dabak, Emre Altuğ, Ziynet Sali, Mert Aslan’ın da yer aldığı çok sayıda ünlü isim katıldı. Cuba, India, Morocco, Monaco ve Egypt isimlerini taşıyan beş farklı temadan oluşan koleksiyondaki mum ve diffuser’lar davetlilerin büyük beğenisini topladı.

Yaşam alanlarına farklı bir dokunuş katan Fiolas Nomad Koleksiyonu, tamamen doğal malzemelerden kimyasal süreçlerden geçmeden üretilen eşsiz kokuları ve el yapımı cam ambalajları ile  dünyanın farklı şehirlerinde yaşadığınız güzel anıları anımsatırken ve yepyeni serüvenler için size ilham kaynağı olacak.

Ziyaretçi Yorumları