Gecce Mekan İle Türkiye’nin En İyileri Ödüllerini Aldı
Gecce Mekan İle Türkiye’nin En İyileri Ödüllerini Aldı

Gecce Mekan İle Türkiye’nin En İyileri Ödüllerini Aldı! Her sene olduğu gibi bu yıl da unutulmaz bir geceye imza atan ve konuklarına benzersiz bir şölen yaşatan, Türkiye’nin en iyi yerlerinin taçlandırıldığı “Gecce Mekan Ödülleri 2019”, 25 Şubat Pazartesi akşamı Swissôtel The Bosphorus’ta gerçekleşti.

Gecce.com’un imtiyaz sahibi, kurucusu Kenan Erçetingöz ve eşi Gül Erçetingöz ev sahipliği yaptıkları ödül töreninde davetlileri özenle karşıladılar.Orhan Gencebay, Ajda Pekkan, Sibel Can, Muazzez Ersoy,   Deniz Seki, Gülben Ergen, Yıldız Tilbe, Oktay Kaynarca, Alişan, Serkan Kaya, Linet, Yeşim Salkım, Mustafa Ceceli, Selin İmer Ceceli, Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı Akçıl, Erkan Petekkaya, Bengü, Simge Sağın, Hamdi Alkan, Elif Gönlüm, Aslı Şen, Ivana Sert, Gülşah Saraçoğlu, Lerzan Mutlu, Gönül Yazar, Gülşah Alkoçlar, Neslişah Düzyatan, Zeynep Mansur, Aslı Hünel, Deniz Akkaya, Emel Yıldırım, Sedef Çalarkan gibi birbirinden önemli ve Türkiye’ nin en ünlü isimlerinin katıldığı geceye ilgi büyüktü.

Gecce Mekan İle Türkiye’nin En İyileri Ödüllerini Aldı!

Kenan Erçetingöz’e Sürpriz 40.Yıl Ödülü!

Kenan Erçetingöz’e meslekteki 40.yılına özel Sibel Can, Erkan Petekkaya, Beyazıt Öztürk, Sinan Akçıl ve Orhan Gencebay tarafından sürpriz ödül verildi. 19 yıldır, Türkiye’nin ilk ve tek Gurme Kurulu tarafından özenle seçilen yerlerin büyük bir onurla ödüllendirildiği “Gecce Mekan Ödülleri 2019” törenini Öykü Serter sundu. Eğlenceli ve unutulmaz anlar, dillerden düşmeyen şarkılara imza atan Berkay Şahin’in muhteşem performansıyla başladı ve Türkiye’nin en başarılı isimlerinden Beyazıt Öztürk’ün çarpıcı şovuyla devam etti. “Gecce Mekan Ödülleri”nin sürprizleri bunlarla da sınırlı kalmadı; tüm dünyada 300 milyondan fazla dinlenerek, önemli bir rekoru kıran Lou Bega, ödül töreni için Türkiye’ye geldi! Dansçılarıyla hazırladığı şovlarıyla taçlandırdığı muhteşem bir performansa imza atan Lou Bega,  misafirlere unutulmaz anlar yaşattı. “Gecce Mekan Ödülleri” töreninin hemen ardından düzenlenen after party de Swissotel The Bosphorus’ın kulübü Gabbro’da gerçekleşti. Ritmi yüksek parçalarla dinleyicilerine benzersiz anlar yaşatan, sesi imzası olan, setleriyle de dünya çapında büyük ilgi gören, Türkiye’nin önde gelen DJ’lerinden DJ Funky “C” ve ilham veren enerjisi, büyüleyici sesi, keyifli performanslarıyla dikkat çeken Solanch De La Rosa, after party’de sergiledikleri etkileyici performanslarıyla “Gecce Mekan Ödülleri” töreninin keyfini taçlandırdılar.

Gecce Mekan İle Türkiye’nin En İyileri Ödüllerini Aldı!

ÖDÜL ALANLAR:

DUAYENLER

Beyti Güler, Rasim Özkanca, Cüneyt Asan, Bayram Yıldız

İMZA MEKANLAR

Sunset Grill & Bar, Paper Moon, Nicole Restaurant, Galvin Ristorante,

Toi Restaurant, 29, Frankie İstanbul

POPÜLER MEKANLAR

Cantinery, Parle, 16 Roof, People, Zuma Restaurant, Serafina, Lucca

VAZGEÇİLMEZ LEZZETLER

Mükellef Karaköy, Kiss the Frog, Dragon Restaurant, 1924 İstanbul, Morini Restaurant, Feriye Palace, Chalet

SEMTİN EN İYİ MEKANLARI

Midpoint, Loggia, Cookshop, Namlı Gurme, Must Nişantaşı, The Galliard, Salomanje, Mahkeme Lokantası

EN İYİ ET VE KEBAP MEKANLARI

Nusr-Et, Günaydın Et, Develi, Grill Polonez, Kalbur Et, Mestet Steak House,  Fiko Ocakbaşı

EN İYİ BALIKÇILAR

Kıyı Restaurant, Yüksel Balık, Meos Balık, Mavi Balık, Calipso Fish, Azur Yeniköy, Zıpkın Balık, SeaSpice İstanbul

TÜRKİYE’DEN DÖRT MEVSİM EN İYİLER

Ankara Trilye, Antalya 7 Mehmet, Bodrum Sait,  Kar’s Otel Oklava Restoran, Ayvalık Bay Nihat, Urla Ayşe Hanım Konağı, Alaçatı Zio Restaurant

ÖZEL ÖDÜL

Toprağın kadınlarından sofralara projesiyle Big Chefs / Gamze Cizreli

Sektöre Katkılarından Dolayı; Tayfun Topal

SOSYAL SORUMLULUK ÖDÜLÜ; İyilik Atölyesi- İzmir

Ziyaretçi Yorumları