Çay Saatine SelJel’li Mehteşem Lezzetler!

Çay Saatine SelJel’li Mehteşem Lezzetler! Tezman Holding şirketlerinden Sel Sanayi, ürettiği SelJel gıda jelatinini Sedef İybar ile Morini’de gerçekleştirdiği çay saatinde tanıttı. SelJel’li tarif videolarına SelJel web sitesinden ve sosyal medya hesaplarından ulaşılabiliyor.

Tezman Holding şirketleri arasında yer alan ve gıda jelatini konusunda uzman olan Sel Sanayi, ürettiği SelJel’i bireysel kullanım için Morini’de gerçekleştirdiği çay saatiyle tanıttı. Davete katılanlar Sedef İybar’ın SelJel kullanarak hazırladığı çilekli turta, krokanlı panna cotta, çikolatalı mousse, portakallı parfe, bitter çikolatalı cheesecake ve bal kabaklı sakızlı muhallebiyi tattı. Davetlilerden tam not alan SelJel ile hazırlanmış tariflerin videolarına SelJel web sitesinden ve sosyal medya hesaplarından ulaşılabiliyor.

Yiyeceklerde kıvam ve besin değerini artıran jelatin, %85-90’lık protein içeriğine sahiptir. Balıkesir Gönen’de Avrupa Birliği gıda normlarına uygun olarak özenle üretilen ve kalitesi sayesinde dünya pazarlarında aranan bir marka haline gelen SelJel gıda jelatini artık bireysel kullanıma sunuluyor. Yarım asrı aşkın süredir edindiği tecrübe ve birikim ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren ve 2010 yılında sertifikalı sığır derilerinden üretilen %100 helal SelJel gıda jelatini 500 ve 250 gramlık paketlerde www.seljel.com internet adresinden satılmaktadır.

Çay Saatine SelJel’li Mehteşem Lezzetler!

Tezman Holding hakkında

Temelleri 1948 yılında Selim Tezman tarafından atılan Tezman Holding A.Ş. başta kimya, gıda, farmasötik, teknik tekstil, bağlantı elemanları, inşaat ve gayrimenkul geliştirme, denizcilik, hızlı tüketim ürünleri, tarım ve sigorta sektörü gibi pek çok alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Tezman Holding A.Ş. 70 yıllık tecrübesi ile hayata geçirdiği yatırımları ile başarılı işlere imza atarak Türk sanayisinin önemli oyuncuları arasında yer almıştır. Baba Selim Tezman’ın onursal başkan olduğu holdingde, Erol Tezman yönetim kurulu başkanı olarak görev yaparken, Vedat Tezman yönetim kurulu başkan yardımcısı, Ali Mergen, Selim Tezman ve Ralf Tezman da yönetim ve icra kurulu üyeleri olarak aktif görevde bulunmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları