Four Seasons Hotel Bosphorus, İstanbul Boğazı’nın en güzel manzarasına sahip terasına kurulan ‘Kış Şehri’nde açık hava buz pisti ve ışıklarla donatılmış ısıtıcılı iglolarla unutulmayacak bir kış masalını başlattı. Bir festival coşkusu ile kutlanan açılışta davetliler buz pateni keyfini deneyimledi, sokak lezzetleri ve müzikle iç içe eğlence dolu saatler yaşadı.

Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus aralık ayından itibaren açık havada, Boğaz kenarında  terasında konumlanan görkemli bir buz pisti ve yılbaşı ışıkları ile aydınlanan özel ısıtıcılı igloları ile unutulmayacak bir kış masalı başlattı.

Açılış etkinliği bir festival ortamında gerçekleştirilen ‘Kış Şehri’nde, davetliler kar korteji, buz pateni gösterileri, bubble show, latin dansları, ateş gösterileri ve pek çok farklı şovla kış mevsiminin keyfini yaşarken, DJ performansı ve İrem & Derlen Orkestrası ile eğlenceli bir gün ve gece geçirdiler. Davete katılan isimler arasında Siren Ertan, Ersin Kayalar, Deniz Akkaya, Hande Ataizi, Derya Ayaydın, Elif Edes Tapan, Gül Gölge, Gökçe Atuk, Didem-İzzet Antebi, Füsun-Sinan Kuran gibi cemiyet hayatının ünlü isimleri yer aldı. Davette sokak lezzetlerinden oluşan sıcacık tatlar konukların beğenisini kazandı.  Kumpir, midye dolma, kestane kebap, sucuk ekmek, köfte ekmek, sosisli sandviç, elmalı tart, çikolatalı fondü gibi lezzetli seçeneklerin yanı sıra salep, sıcak çikolata, boza, sıcak şarap, soğuk ve sıcak kokteyller de kış mevsiminin sıcaklığını yaşattı.

Masalsı Kış Şehri 1 Mart’a kadar devam ediyor

Kış Şehri’ndeki buz pateni ve etkinlikler şehrin tüm spor ve eğlence meraklılarını otele çekmeye hazırlanıyor. Şehrin buluşma noktası haline gelen Four Seasons Hotel Bosphorus Buz Pisti, 1 Mart’a kadar her gün 12:30–21:30 saatleri arasında her yaşta konuğa kış ruhunu yaşatıyor. Eğitmenlerin bulunacağı ve özel ders imkanlarının da sunulduğu buz pateni keyfine, her gün 16:30’da başlayan DJ performansı eşlik ediyor ve soğuk havalarda içleri ısıtan bir eğlence sunuyor.

Four Seasons Hotel Bosphorus’da kurulan iglolar, kış ruhunu yaşatırken, konuklarını sevdikleriyle mutlu anılar biriktirmeye davet ediyor. Yeni yıl ışıkları ile özel dekore edilen iglolar, özel tatlara da ev sahipliği yapıyor.  Atıştırmalıkların ve hafif lezzetlerin bulunduğu menüye kışın favori içkileri eşlik ediyor.  Her gün 09:00-01:00 saatleri arasında hizmet veren iglolar, kış keyfini, açık havada ancak sıcacık bir ortamda yaşatıyor.

Ziyaretçi Yorumları