Los Angeles’ta Sürpriz Doğum Günü
Los Angeles’ta Sürpriz Doğum Günü

Los Angeles’ta Sürpriz Doğum Günü! Karantina döneminde Los Angeles’ta bulunan, cemiyet hayatının renkli isimlerinden Günsel Ülkü’ye arkadaşları sürpriz doğum günü partisi düzenleyerek yeni yaşını kutladılar.

Yakın arkadaşları iş adamı Barış Demirok ve eşinin Beverly Hills’teki malikanelerinin bahçesinde verdikleri doğum günü davetine Los Angeles’ta yaşayan Türk grubunun tanınmış isimleri ve Amerikalı dostları katıldı.

Davete katılan iş adamı Fernando Ramirez, Türk Hava Yolları Los Angeles Bürosu yöneticilerinden Elizabeth Celikian, Serkan Siyi , iş adamı Kerem ve eşi Betül Şimşek, Mehmet Özkirişçi, Burcu Yavaş, Nick Flora ve eşi Esra Flora ile birlikte mumlarını üfleyen Günsel Ülkü çok mutluydu.

Covid-19 nedeniyle Kaliforniya eyalet kuralları gereği 10 kişi ile sınırlı olan davette konuklar maskeleriyle ve sosyal mesafeye uyarak katıldılar ve maskelerini sadece resim çektirmek için çıkartarak bir araya geldiler. Dj müzik eşliğinde eğlenen Türk ve Amerikalı konuklar güzel bir gün geçirdiler.

Ziyaretçi Yorumları