Aeropostale Gençlerle Buluşuyor

Aeropostale Gençlerle Buluşuyor! Amerika’nın en çok sevilen ve tercih edilen genç giyim markalarından Aéropostale Türkiye’de artık sadece Boyner mağazalarında… Kaliteli, konforlu, trend yaratan kıyafet ve aksesuar seçenekleriyle dikkat çeken Aéropostale, özellikle lise ve üniversite öğrencilerinin favori markaları arasında yer alıyor.

Gençliğin enerjisini ve heyecanını temsil eden, onlara macera ve keşfetme ruhunu aşılayan Aéropostale, zengin, kaliteli ve “trendy” koleksiyonuyla Boyner mağazalarında yerini almaya başladı. İlkbahar-yaz sezonu için konforlu bir o kadar da şık bir koleksiyon sunan Aéropostale,  ilham veren ve gençlerin hayatlarının her anına eşlik eden bir marka olarak dikkat çekiyor.

Aeropostale Gençlerle Buluşuyor!

Sezon trendleri Aéropostale’da

Dünya çapında 900’e yakın lokasyonu bulunan, Türkiye’de üniversite ve lise gençliği tarafından büyük beğeni ile takip edilen Aéropostale, gençlere ve kendini genç hisseden herkese konforlu, bir o kadar da şık bir görünüm vadediyor. Aéropostale’ın yeni sezon koleksiyonunda oversize sweatshirt’ler, boyfriend jean’ler, logolu tasarımlar, çiçek desenli elbiseler gibi en son trendleri yansıtan parçalar dikkat çekiyor.

Genç kızlar ve genç erkekler için birçok seçenek var

Aéropostale’ın ilkbahar-yaz koleksiyonunda genç kızlar ve genç erkekler için birçok seçenek yer alıyor. Koleksiyonda farklı renklerde baskılı ya da yazılı sweatshirt’lerden t-shirt’lere, elbiselerden şortlara, gömleklerden bluzlara, sneaker’lardan terliklere ve jean pantolonlara kadar pek çok parça yer alıyor. Aéropostale’ın gençlerin kalbini fethedecek mayo koleksiyonu da kısa bir süre sonra Boyner mağazalarında yerini alacak.

Ziyaretçi Yorumları