Maji’den Genç Sanata Destek

Maji’den Genç Sanata Destek! İstanbul Kültür ve sanat hayatında birbirinden önemli sanatçıların sergileri kadar, birbirinden önemli konferans ve seminerlere ev sahipliği yapan Maji Luxury Art Gallery& Event, gelecek vaat eden genç sanatçılara verdiği destek ile de adından sıkça bahsettiriyor.

Yeni yılın ilk sanat etkinliğinde sanat dünyasında doğa temalı akrilik çalışmaları ile farklı bir boyut getiren Süreyya Güven,  “Bizden” Önce, “Bizden” Sonra  adını verdiği ilk kişisel sergisi hafta sonunda Maji Luxury Art Gallery & Event’te açıldı..

“Resim yaparken doğanın kendisi oluyorum ve tuvalimi doğanın günlük defteri gibi düşünüyorum” düşüncesinden yola çıkan sanatçı akrilik tekniği ile yaptığı tabloları ile sanat hayatına farklı bir boyut kattı. Hem mimar hem ressam olan Süreyya Güven’in sanat dünyasında merakla beklenen sergisi  değişik boyutlarda birbirinden farklı 40 eser  yer aldı. Maji Luxury Art Gallary &Event sahibi Gaye Donay’ın ev sahipliğinde gerçekleşen sergi açılış davetinde İstanbul, iş, sanat ve cemiyet hayatının pek çok siması bir araya geldi.

Süreyya Güven’in iş ve sanat aşkıyla yoğunlaştığı dönemden çıkan işlerin ilk ayağı olan “Bizden Önce, Bizden Sonra” sergisi  1 Mart 2019 tarihine kadar Maji Gallery’de gezilebilir.

Ziyaretçi Yorumları