Yönetmen Koltuğunda Lara Kamhi Var
Lara Kamhi

Yönetmen Koltuğunda Lara Kamhi Var! Çağdaş sanatçı ve yönetmen Lara Kamhi’nin, Tuğçe Şenoğul’un “Senden Korktum Ben” adlı şarkısı için çektiği kısa film tadındaki klip YouTube’da ve diğer sosyal medya platformlarında yayınlanmaya başladı! Hazırlık sürecinde olduğu ilk uzun metraj filmi “Chaosmos”a yönelik denemelerden oluşan klip serisinin ikincisi olan klipte Kamhi, bir kez daha ödüllü Fransız görüntü yönetmeni Florent Herry ile birlikte çalıştı.

10 yılı aşkın bir süredir sinematik sanatlar alanında üretim yapan sanatçı Lara Kamhi, yönetmenliğini üstleneceği ilk uzun metraj filmi “Chaosmos”un çalışmaları kapsamında kısa filmlerden oluşan bir klip serisi hazırlıyor. Sanatçının, bu serinin ilk çalışması olarak çektiği klip geçtiğimiz aylarda yayınlanmıştı.

Serinin ikinci çalışması ise Lara Kamhi’nin, müzisyen, söz yazarı ve besteci Tuğçe Şenoğul’un ilk solo albümünden “Senden Korktum Ben” adlı şarkıya çektiği klip oldu. Sanatçı, ilk klipte olduğu gibi “Senden Korktum Ben” videosunda da yine ödüllü Fransız görüntü yönetmeni Florent Herry ile birlikte çalıştı.

Sarmal ve deneysel sinema pratiğini yurt içi ve yurt dışı sergilerde, festivallerde, kamusal alanlarda ve müzelerde sergileyen Lara Kamhi’nin son müzik video çalışması “Senden Korktum Ben”, sanatçının kurucu ve yöneticisi olduğu, büyülü gerçeklik, bilimkurgu ve fantastik türlerine yönelik çalışmalar gerçekleştiren Prizma Productions Istanbul imzasını taşıyor.

 Yönetmen Koltuğunda Lara Kamhi Var! Lara Kamhi’nin yönetmen koltuğunda oturduğu “Senden Korktum Ben” klibi, YouTube’da ve diğer sosyal medya platformlarında yayında!

Ziyaretçi Yorumları