Zorlu Centerda Alışveriş Saati!

Zorlu Centerda Alışveriş Saati!

Zorlu Centerda Alışveriş Saati!
Aylin Yılmaz

SADE GÜZEL

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Aylin Yılmaz, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Özel bir davete katılan Yılmaz, davet sonrasında ise yakın dostları ile birlikte yemek yedi. Yeni yılın yaklaşması ile birlikte sevenlerine ve ailesine hediye almak için kısa bir alışveriş turu yapmayıda ihmal etmeyen sosyetik güzelin sade giyim tarzı ve sade güzelliği ise dikkatlerden kaçmadı.

Zorlu Centerda Alışveriş Saati!
Aleyna Tilki

YENİ PROJE İÇİN STÜDYOYA GİRDİ

Son dönemde yaptığı açıklamalar, söylemleri ve sosyal medya paylaşımları ile adından sıkça söz ettiren genç şarkıcı Aleyna Tilki, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Beymen mağazasına uğrayan genç şarkıcı, kısa bir alışveriş gerçekleştirdi. Yurtdışı için yeni bir proje hazırlığında olan Aleyna Tilki, ” yeni projemizin hazırlıklarına başladık. Şimdide burdan stüdyoya gidiyorum. Hem okumalarımız olacak, hemde şarkının alt yapı hazırlıklarını yapacağız.” açıklamasında bulundu.

Zorlu Centerda Alışveriş Saati!
Hande Acar

TELEVİZYON PROGRAMI TEKLİFLERİ VAR

Cemiyet hayatının tanınan simalarından Hande Acar, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Her zaman olduğu gibi şıklığı ile göz dolduran Hande Acar, meydan katında bulunan bir restoranda yakın dostları ile bir araya geldi. Yeni yıl için televizyonlardan teklif aldığını söyleyen sosyetik güzel, ” yeni başlayacak olan bir kaç moda programından teklif var. Onları değerlendiriyorum ancak henüz netleşen bir durum yok.” açıklamasında bulundu.

Ziyaretçi Yorumları