Purple Pan Ailesinin Yeni Mekanı ve Projesi
Purple Pan Ailesinin Yeni Mekanı ve Projesi

Purple Pan Ailesinin Yeni Mekanı ve Projesi! Online oyun profesyonelerini bir çatı altında buluşturan Gaming in Turkey Oyun ve Espor Ajansı ile dijital tasarım ajansı Purple Pan’ı 5 yıl önce kuran Ozan Aydemir ve Uluç Ali Kırangil’in o gün mutluluklarına diyecek yoktu. Mutlulukların kaynağının ilki Gaming in Turkey ve Purple Pan ailesi olarak uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sektörün bizce oldukça büyük bir eksiği olan alandaki projemizi; HUBOGI’yi hayata geçirmeleriydi.

Alanlarında birbirinden değerli çalışma arkadaşları ile çalışan ekip o gün hem 5. yıldönümlerini, hem de Korukent’e taşınmalarını kutladı. Özenle hazırlanan günde dijital ve espor  sektörünün önde gelen isimleri ve yakın aile dostları bir araya eldi. Korukent’teki davet geç saatlere kadar neşe içinde devam etti.

Hubogi hakkında

Hubogi “Hub of Game Industry” Oyun Sektörü Haber Merkezi’nin ana amacı, oyun sektörüne yıllarını vermiş duayenleri bir araya getirerek, Türkiye’de şimdiye kadar dokunulmamış bir alanda sizlere yeni bir hizmet sunmaktır. Türk Oyun Sektörü ile ilgili en doğru ve güncel veriler, rakamlar ve analizler, en güncel kurumsal haberler, sektörel raporlar, global yatırımlar ve tüm dünyadan oyun sektörünün en önemli yeniliklerini bir tek ve yalnızca HUBOGI’de bulacaksınız.

Oyun sektörü için çok değerli ve gün geçtikçe büyüyen yazar kadrosu ile HUBOGI sizler için de kurumsal alanda oyun sektörünü yakından takip etmeniz için en doğru seçenek olacak.

Ziyaretçi Yorumları