Ramazanoğlu Kardeşlerin Doğum Günü Kutlaması
Ramazanoğlu Kardeşlerin Doğum Günü Kutlaması

Ramazanoğlu Kardeşlerin Doğum Günü Kutlaması! Ali – Candan Ramazanoğlu çifti, oğulları Ali ve kızları Alisa’nın  7. yaş doğum gününü Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan çocuk şehri KidzMondo’da kutladılar.

Candan Ramazanoğlu; yakın dostları, Ali ve Alisa’nın okul arkadaşları ve aileleriyle birlikte doğum günü partisinde bir araya geldi. Babaanne Sema Ramazanoğlu da torunlarını doğum günlerinde yalnız bırakmadı. Hem çocuklar hem de anneleri için oldukça renkli geçen partide çocuklar gönüllerince eğlenip özel ikramları tadına baktılar. Eğlencenin ardından aileler ve çocuklar pasta kesimine katıldı.  Ali ve Alisa Ramazanoğlu 7. yaş pastalarını kesip birlikte mumlarını üflediler.

Ramazanoğlu Kardeşlerin Doğum Günü Kutlaması! Yeni yaşlarına KidzMondo’nun neşeli dünyasında merhaba diyen Ali ve Alisa, maskotlarla pasta kesiminin ardından arkadaşlarıyla önce animasyon ekibiyle doyasıya eğlendi. Sonrasında şehrin tadını çıkararak arkadaşlarıyla birlikte diledikleri meslek birimlerinde kostümlerini giyip çalışarak keyifli bir gün geçirdi.

Ziyaretçi Yorumları