Artzen Design & Mimarlık’a Hayırlı Olsun Ziyareti
Artzen Design & Mimarlık’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Artzen Design & Mimarlık’a Hayırlı Olsun Ziyareti! Mimar Nil Eğitim ve Yardımlaşma Derneği (NEYAD) Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri, Çengelköy’de 140 yıllık geçmişe sahip Tahir Paşa Konağı’nda yer alan Artzen Design&Mimarlık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Artzen Design’ın ev sahipliğinde Çengelköy Aşiyan’da kahvaltıda biraraya gelen NEYAD üyeleri ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Artzen Design&Mimarlık’ın kurucusu İç Mimar Elif Çelik’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen davete NEYAD Yönetim Kurulu Başkanı Nilgün Diptaş, Başkan Yardımcısı Emel Ersoy, üyelerden Hüsna Uğurlu, Ebru Kain, Banu Yüksel, Tevhide Çiftçi, Seda Vural,Özge Günaydın ve Futurist İletişim Ajansı Kurucusu Aylin Levendoğlu katıldı.

Gerçekleştirdiği sosyal projelerle adından sıkça söz ettiren NEYAD, Çengelköy’de 140 yıllık geçmişe sahip Tahir Paşa Konağı’nda dünyanın en iyi markalarını tasarımseverlerle buluşturan Artzen Design&Mimarlık’ın ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltı davetinde biraraya geldi. NEYAD Başkanı ve üyelerinin katılıdığı davet keyifli anlara sahne oldu.

Çengelköy’de kurulan Artzen Design&Mimarlık’a yapmış oldukları ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren NEYAD Başkanı Nilgün Diptaş, “Artzen Design’ın kurucusu Elif Hanım’ın davetine icabet etmekten memnuniyet duyduk. Bu vesile ile Yönetim Kurulu olarak kendilerine hayırlı olsun ziyaretinde de bulunmuş olduk.” dedi.

Artzen Design kurucusu Elif Çelik, Neyad Yönetim Kurulu’nu Artzen Design&Mimarlık’ta ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade etti. Çelik, “Sizin gibi gönlü temiz niyeti hayır olan, yakından uzağa yardım ve hizmet etme ilkesi ile yola çıkan Türkiye’nin en önemli sivil toplum kuruluşlarından birini bugün burada ağırlamaktan dolayı çok mutluyuz. Burada olmanız bizlere güç verdi.” şeklinde konuştu.

İç Mimar Elif Çelik: Tahir Paşa Konağı’nın 140 yıllık geçmişinden ilhan alan modern tasarımlar yapıyoruz”

İstanbul’da Artzen Design&Mimarlık markası ile mimari ve iç mimari projelerine imza atmaya başladıklarını belirten İç Mimar Elif Çelik, Artzen Design projeleri yapılırken Avrupa’dan ithal ettikleri tasarım ürünlerini Türkiye ve Dünyanın birçok yerindeki müşterilerine sunduklarını belirtti. Çelik, “Tahir Paşa Konağı’nın modern ama geçmişten ilham alan, zaman sınırına takılıp kalmayan stili ile işlerimizi yürütüyoruz. Sonsuz ürün yelpazemiz ile yaratıcı mekanlar ortaya çıkarıyoruz. Hedefimiz klasikten moderne sürekli yenilenen, el işçiliğini titizlikle sunan lüks, zarif ve elegan bir tasarım anlayışı ile markamızı hayata geçirmektir.”

Artzen Design & Mimarlık’a Hayırlı Olsun Ziyareti! Artzen Design&Mimarlık’ın bulunduğu Tahir Paşa Köşkü’nü gezen NEYAD Başkanı Nilgün Diptaş da Artzen Design’daki tasarım ürünlerini çok beğendiklerini ve özel tasarım ürünlerinin Konak’ta görsel bir şölene dönüştüğünü belirtti.

Ziyaretçi Yorumları