Sanat Tutkunları ArtBlend İçin Bir Araya Geldi
Şeyda- Hulusi Toprak, Emin Hitay, Esra Üstünkaya, Gizem Tatlıcı

Sanat Tutkunları ArtBlend İçin Bir Araya Geldi! Four Seasons Hotel Bosphorus çağdaş Türk Sanatını ve sanatçılarını desteklemek, genç isimlerin eserlerini görünür kılmak amacıyla 16 Ocak Çarşamba akşamı ART BLEND sergisine ev sahipliği yaptı. Heykel, yağlı boya resim ve enstalasyondan oluşan eserler; iş, cemiyet ve sanat dünyasından ünlü isimlerin beğenisine sunuldu.

Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus genç sanatçıların eserlerini sergileyebileceği bir platform yaratmaya devam ediyor. Otel, 16 Ocak Çarşamba günü açılış daveti düzenlenen, modern ile gelenekseli bir araya getiren bir projeyle sanatseverleri buluşturdu.

Sanat Tutkunları ArtBlend İçin Bir Araya Geldi! Collectable ArtandDesign ismi altında, Gizem&Ayşe Tatlıcı ve Hülya Çebi Şekercioğlu danışmanlığında gerçekleştirilen ART BLEND sergisinin ev sahipliğini, Four Seasons Hotels Istanbul Genel Müdürü Tarek Mourad ile Esra Üstünkaya üstlendi. Serginin açılış kokteyline aralarında Aslı-Murat Pilevneli, Ayşegül Hotiç, Elif Edes Tapan, Jülide Berkman, Sevgi Toprak Tunga, Zafer Kozanoğlu ve Merve Büyüksaraç gibi isimlerin olduğu iş, cemiyet ve sanat dünyasının ünlü simaları katıldı.

Şahin Paksoy, Sevgi Karay, Kerim Kılıçaslan, Kurt Bullend, Bülent Çınar, Erkan Yaprakkıran ve Bülent Morgok’un aralarında olduğu 22’den fazla sanatçıyla, Mimar Sinan Üniversitesi öğrencilerinden oluşan isimlerin heykelden, yağlı boya tabloya uzanan eserleri Four Seasons Hotel Bosphorus’un zarif iç mekânlarıyla, Boğaz kıyısındaki terasında misafirlere sunuldu.

Sanat Tutkunları ArtBlend İçin Bir Araya Geldi! Four Seasons Hotel Bosphorus, etkileyici yeme-içme etkinlikleri ve kaliteli servisinin yanı sıra güncel sanatın da nabzını tutarak ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatıyor. ART BLEND sergisi, Four Seasons Hotel Bosphorus’ta sürekli değişip, yenilenen eserleriyle sanat tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

Ziyaretçi Yorumları