six-senses-kocatas-mansions-istanbulda-romantik-bulusma

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, Sevgililer Günü’nde İstanbul’un tarihine ayna tutan iki yalıda konaklama ve romantik akşam yemeğine ek olarak; çiftlerin kendileri ve çevreleri ile yeniden bağ kuracakları doğa ile iç içe bir ortamda Earth Lab atölye çalışmaları, nefes kesen Boğaz manzarası eşliğinde şarap tadımı ve Chef’s Table deneyimleri ile misafirlerini aşk tazelemeye davet ediyor.

Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul, Sevgililer Günü’nü de kapsayan haftasonu konaklama teklifi ile misafirlerine sıra dışı bir romantik atmosfer vaad ediyor. Ev sıcaklığındaki atmosferinde, doğaya saygılı sürdürülebilir lüks kavramının öncüsü Six Senses Kocataş Mansions, yılın en romantik haftasonunda İstanbul’un tarihini yansıtan iki özel yalıda konaklama, taze ve doğal ürünlerle hazırlanan kahvaltı ve tamamı İstanbul’un yerel üreticilerinden temin edilen ve kendi organik bahçesinden toplanan doğal ürünlerle hazırlanan özel akşam yemeği menüsü ile misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. Bu özel haftasonu konaklama teklifinde Earth Lab’de doğal ürünlerle gerçekleştirilecek atölye çalışmaları, yeşiller içindeki bahçede Boğaz manzarası eşliğinde Şarap Tadımı ve damaklarda unutulmaz bir iz bırakacak Chef’s Table deneyimleri ile akıllardan silinmeyecek bir Sevgililer Günü programı misafirleri bekliyor.

six-senses-kocatas-mansions-istanbulda-romantik-bulusmaBoğaz’ın en nadide kıvrımı Sarıyer’de, şehrin tarihini aynalayan iki muhteşem yalıda
konumlanan Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, sürdürülebilirlik felsefesi ışığında sunduğu üstün konaklama ve servis anlayışıyla butik otel atmosferinde bir Sevgililer Günü deneyimi için misafirlerini bekliyor.

Sevgililere Özel Haftasonu Programı

Executive Chef Özgür Üstün’ün liderliğinde, doğaya saygılı yerel üretime desteği benimseyen anlayışıyla hizmet veren Six Senses Kocatas Mansions, Sevgililer Günü için rafine zevkleri yansıtan özel aşk menüsünü misafirlerinin beğenisine sunuyor.

Six Senses Kocatas Mansions, felsefesinin temelini oluşturan sürdürülebilirlik ve ekosisteme saygı ışığında hizmet veren Earth Lab’de doğal ve organik mum, sabun ve esans yapımı atölyeleri ile çiftlere doğa ile yeniden bağ kuracakları farklı bir deneyim sunarken, boğaz manzarası eşliğinde gerçekleştirilen şarap tadım aktivitesi ve şefin misafirlerin tercihine göre özel olarak hazırlayacağı Chef’s Table menü tadımı ile misafirlerine sıra dışı bir Sevgililer Günü deneyimi sunuyor.

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, sürdürülebilir lüks konaklama deneyimi eşliğinde, Sevgililer Gününde doğa ile içiçe programlarla aşklarını tazelemek isteyen çiftleri bekliyor.

Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul Hakkında

Boğaz’ın en nadide kıvrımlarından Sarıyer’de konumlanan Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul, Osmanlı döneminden kalma iki tarihi yalıda, Six Senses misafirperverliği ve kişiye özel hazırlanan deneyimlerle hizmet vermektedir. 45 odalı butik otel atmosferi ve sürdürülebilirlik felsefesi ile dikkat çeken Six Senses Kocatas Mansions,Istanbul, kendi ters osmoz tesisini ve kristal su rafinerisini yöneterek, karbon ayak izini düşük tutarken ve plastik şişe kullanmadan yüksek kaliteli içme suyu üretiyor. Organik sebze bahçesi ile çevresel ayak izini daha da azaltma amacını destekleyen grup, mümkün olan her yerde, ambalaj ve atıkların minimumda tutulması ve yeniden kullanılmasını hedefliyor.

six-senses-kocatas-mansions-istanbulda-romantik-bulusmaSix Senses Hotels Resorts Spas Hakkında: Six Senses, Evason ve Six Senses Spas isimleri altında 21 ülkede 18 otel ve 30 Spa tesisi ile hizmet verilmekte olup önümüzdeki dönemde 19 yeni tesis açılışı planlanmaktadır. Six Senses, IHG® (InterContinental Hotels Group) ailesinin bir üyesidir.

Six Senses Hotels and Resorts: Topluma, sürdürülebilirliğe, duygusal misafirperverliğe, bedensel&ruhsal iyilik haline sıradışı bir dokunuşla liderlik taahhüdünde bulunmaktadır. İster enfes bir adada muazzam bir tatil köyü, ister dağlık bir alanda sessiz ve huzurlu bir dinlenme yeri ya da şehir oteli olsun, vizyonumuz her zaman aynıdır : Misafirlerimizin duyularını yeniden uyandırmak, böylece seyahatlerinin arkasındaki amacı hissetmek ve nihayetinde kendileriyle, başkalarıyla ve etraflarındaki dünyayla yeniden bağlantı kurmalarını sağlamak.

Six Senses Spas: 14 ayrı bağımsız Spa merkezinde ve tüm Resort’larda uzman terapistler eşliğinde uygulanan çok çeşitli bütünsel sağlık, yenilenme ve güzellik bakımları. Yüksek teknoloji ürünler ve yüksek dokunuşlu yaklaşım ile misafirleri ilerlemek istedikleri sağlıklı yaşam yolunda kişiselleştirilmiş programlarla destekliyoruz.

Six Senses Residences: Şık bir şekilde döşenmiş özel villa veya dairenizin sıcak atmosferinde, kişisel dokunuşlarınızı kapsayan aynı zamanda içinde bulunulan yerel toplumun tüm benzersiz olanaklarını sağlayan, doğanın amaçladığı hoşgörülü bir yaşam şeklini destekliyoruz. Her biri gelecek nesiller için uzun vadeli yatırımlar olan üst düzey restoranlar, sağlıklı yaşam programlarına liderlik ve dünya çapında diğer Resort’larda özel statü sahibi olma faydalarını sağlıyoruz.

Evason: Six Senses’in ödünsüz sosyal ve çevresel sorumluluk felsefesini paylaşan eşsiz iki tesis, bir yanda tüm aile bireylerinin seveceği çeşitli kişisel deneyimler sunarken, diğer yanda güçlü bir değer odağı sağlamaktadır.

Ziyaretçi Yorumları