babmagazin-vadistanbulda-bulusma-zamani

BAŞ BAŞA YEMEK KEYFİ 

Mustafa Ceceli- Selin İmer

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli ve eşi Selin İmer Ceceli, önceki gün Vadistanbul’da görüntülendi. İnari Restorant’ta baş başa yemek yiyen  Mustafa Ceceli ile Selin İmer,  son dönemde gündemden düşmeyen Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz ilgili şiddet olayları kendilerine sorulunca “şiddetin hiçbir türlüsü kabul edilemez. Hukuka aksetmiş bir konu ve en doğru kararı mahkemeler verecektir” diye konuştular. Yeni klibinden çıktığını söyleyen Mustafa Ceceli, “çok komik ve eğlenceli bir klip oldu. Klibi izleyenlerin Spiderman Mustafa diyeceklerine de çok eminim” dedi.

Güzel Zeynelove
Güzel Zeynelova

İBRAHİM TATLISES’İN ONAYI OLMADAN ŞARKI ÇIKARTMAM

Azeri şarkıcı Günel Zeynelova, önceki gün Vadistanbul’da görüntülendi. Vadi Moda caddesinde uzun süre alışveriş yapan ve aldığı ürünleri arabasına kadar taşımakta zorluk çeken ünlü şarkıcı, valelerden yardım isteyerek “kendimi çok kaptırmışım taşıyamadım” dedikten sonra objektiflere poz verdi. Yeni single çalışmasının hazırlıkları içerisinde olduğunu da dile getiren Günel, “ Her zamanki gibi şarkım çıkmadan İbrahim Tatlısesi ziyaret edeceğim, onayını aldıktan sonra şarkımı çıkaracağım” diye konuştu.

2021’DE EVLENİYOR

Ünlü oyuncu Görkem Sevindik yakın arkadaşı Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Serhan Çetinsaya ile birlikte önceki gün Vadistanbul’da görüntülendi. Bir proje için Konya’da bulunan yakışıklı oyuncu bir günlüğüne İstanbul’a geldiğini söyledi. Tekrar Konya’ya gideceğini söyleyen Görkem Sevindik, daha sonra Serhan Çetinsaya ile birlikte Vadi Moda caddesinde bulunan mağazalarda alışveriş yaptı. Geçtiğimiz aylarda sevgilisi Kübra Siyahdemir’e evlilik teklifi yapan yakışıklı oyuncu, bu durum sorulunca, ”Kısmet olursa 2021 yılında düşünüyoruz.” diye konuştu.

Görkem Sevindik - Serhan Çetinsaya

Ziyaretçi Yorumları