Swiss Otel’den Sağlıklı Yaşama Dair
Swiss Otel’den Sağlıklı Yaşama Dair

Swiss Otel’den Sağlıklı Yaşama Dair! Türkiye’nin en ikonik otellerinden Swissotel the Bosphorus,İstanbul Meme Kanseri Bilinçlendirme ayına özel 8 Ekim’de Dilara Koçak, Ali Ronay ve Doç. Dr. Yasemin Bölükbaşı ile Meme Kanseri Farkındalık Etkinliği düzenledi.

Beslenme Uzmanı Dilara Koçak ve Swissotel The Bosphorus,İstanbul baş aşçısı Ali Ronay’ın verdiği Meme Kanserine farkındalığı arttırmak için Sağlıklı Yaşam ve Beslenme semineri esnasında en sağlıklı ikramları katılımcılar deneyimleme fırsatı buldu. Seminer esnasında
hem sağlıklı hem de leziz smoothie tarifi de veren Dilara Koçak ve Ali Ronay, meme kanseri farkındalığı için sağlıklı önerilerde bulundu.

Swiss Otel’den Sağlıklı Yaşama Dair! Öğleden sonra ise Dilara Koçak ve Doç. Dr. Yasemin Bölükbaşı ile birlikte Sabrosa’da Meme Kanseri üzerine sohbet gerçekleştiren Swissotel the Bosphorus,İstanbul , sohbete katılamayanlara Dilara Koçak’ın sosyal medya hesabı üzerinden canlı yayınla sohbete katılma şansı sundu.

Sağlıklı yaşama verdiği önemi bir kez daha kanıtlayan Swissotel The Bosphorus, İstanbul, Meme Kanseri Bilinçlendirme Ayına özel düzenlediği etkinlikte alanında uzman kişilerle, davetlilere hem lezzetli ve sağlıklı yemek tarifleri ve ipuçlarının yanı sıra fiziksel aktivitelerin sağlık için önemi konusunda da bilinçlendirerek farkını ortaya koydu.

Ziyaretçi Yorumları