Yılmaz Ulusoy Dostları İle Buluştu
Yılmaz Ulusoy Dostları İle Buluştu

Yılmaz Ulusoy Dostları İle Buluştu! Duayen iş adamı Yılmaz Ulusoy’un, her ay yakın dostlarına verdiği geleneksel öğlen yemeklerinden birini daha gerçekleştirdi..

Bu yemeğin en büyük özelliği Karadeniz mutfağı tabii ki… Çorba ile başlanıyor,  Mideler ısındıkça etli kuru fasulyenin mis gibi kokusu masaya ulaşıyor. Sonra muhteşem Karadeniz usulü karalahana sarması, patlıcan kebap ve pilav. Holding binasında yapılan Bu ayki yemeğe Özgür Cenk Tekin, Necip Sarıca, Kenan Öner, Prof. Dr. Ömer Faruk Yılmaz, Tekin Akın, Ahmet Bahadırlı, Egemen Beyazıt Sarı, Prof.Dr. Demir Budak, Hülya Kesim ve Göksel Arsoy katıldı. Yılmaz Ulusoy yemeklerinde genellikle Türkiye ve insan sevgisi sohbetin ana konusu olur. Ancak Yılmaz Ulusoy bugün yemekte sık sık AZALIYORUZ kelimesini kullandı. Son bir ay içinde çok yakın üç dostunu kaybettiğini belirten Ulusoy böyle toplantı ve yemekleri sık sık yapmamız, biraya gelip bol bol sohbet etmelerinin gerektiğini belirtti.

Yılmaz Ulusoy Dostları İle Buluştu! İş, ve Siyaset dünyasından dostlarının katıldığı öğle yemeğinde her zamanki gibi espriler havada uçuştu. Yemeğe şehir dışında bulunan Kadir İnanır katılamamıştı ancak telefonlada olsa Yılmaz Ulusoy ve konuklarına sevgilerini iletti.

 

 

Ziyaretçi Yorumları