Zeytinyağına Takılı Şefler Hasat Döneminde Buluştu
ÖMÜR AKKOR, DANILO ZANNA, FATİH TUTAK, ELİF EDES TAPAN, SOMER SİVRİOĞLU

Zeytinyağına Takılı Şefler Hasat Döneminde Buluştu! Zeytinyağına Takıntılı Şefler”;  Elif Edes Tapan, Danilo Zanna, Fatih Tutak, Ömür Akkor ve Somer Sivrioğlu,  zeytin hasadı coşkusunu evlere taşımak için Ayvalık’ta bir araya geldi!

142 yıllık uzman zeytinyağı markası Komili, 23. Ayvalık Zeytin Hasadı’ nı “Zeytinyağına Takıntılı Şefler” ile Ayvalık’ta gerçekleştirdi. Zeytinyağında yeni hasat dönemi başladı. Türkiye’de zeytinyağının en önemli merkezlerinden Ayvalık’ta sektörün güçlü ve lider markası Komili, 23. Geleneksel Hasat Etkinliğini bu yıl her zamankinden farklı bir proje ile gerçekleştirdi.

Zeytin Hasadı belgeseline imza attı!

Zeytin hasadı belgeseli; “Komili ile Zeytinyağına Takıntılı Şefler” den oluşuyor!

Zeytinyağına Takılı Şefler Hasat Döneminde Buluştu! Yönetmen koltuğunda başarılı isimlerden Erol Civan’ ın bulunduğu belgesel; Bunge Ülke Lideri Turgut Yeğenağa’ nın Komili markasının ülkemiz için zeytinyağı kültürünü gelştirme çabaları hakkında bilgi vermesinin yanında , açık zeytinyağındaki sıkıntılar, şeflerin hasat alanındaki etkinlikleri, zeytinyağı degüstasyonu (zeytinyağı tadımı), ‘Gözümüz Gibi Bakıyoruz’ projesi gibi  birçok konuyu içeriyor. Gerçek bir zeytinyağı tutkunu olan “Zeytinyağına Takıntılı Şefler” arasında; Elif Edes Tapan, Danilo Zanna, Fatih Tutak, Ömür Akkor ve Somer Sivrioğlu yer alıyor.

“Ayvalık ve Zeytinyağı Tutkunu Duayenler de Belgeselde!”

Zeytinyağına Takılı Şefler Hasat Döneminde Buluştu! Belgeselin bir diğer can alıcı noktası ise; başarılı iş insanları Muhtar Kent, Şerif Kaynar ve Madra Ailesi’nin iki üyesi Salih ve Sezai Madra’ nın da olması… İş insanları, Ayvalık Zeytinyağını nasıl daha bilinir hale getirebiliriz öngörülerinden, Hasat döneminin turizme katkısına kadar birçok soruya rehberlik ettiler.

Ziyaretçi Yorumları