Doğum Gününde Duygulandıran Belgesel
Merve-Kerim-Furkan-Ferhan-Kerim-Kerem-Nazli-Efe-Ayse Gözalan.

 

Doğum Gününde Duygulandıran Belgesel! Türk perakendecilik sektörünün en önemli markalarından biri olmayı başaran Gözalan Group’un Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Kerim Gözalan’ın 80. yaş günü tüm ailesi, dostları ve iş dünyası ile birlikte Esma Sultan Yalısı’nda özel bir yemek ile kutlandı.

80 yıllık efsane hayat öyküsü ile gelecek nesillere örnek teşkil eden Gözalan Group Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Kerim Gözalan’ın hayatı, oğulları ve Gözalan Group Yönetici Ortakları Kerem ve Furkan Gözalan tarafından hazırlanan sürpriz bir belgesele konu oldu.

Doğum Gününde Duygulandıran Belgesel! Columbia Sportswear, Mustang Jeans ve Camicissima markalarının Türkiye ve  Türki cumhuriyetlerde Lisans sahipliğini ve münhasır distribütörlüğünü  yapan Gözalan Group’un Yönetici Ortakları Kerem Gözalan ve Furkan Gözalan ev sahipliğinde gerçekleşen özel geceye Hatice-Ferit Meriçten, Emine-Zeynel Abidin Erdem, Canan İmer, Nadire İçkale, Defne Samyeli, Balçiçek İlter-Ercan Canmutlu, Mine-Mustafa Yüksel, Nurhan-İsmail Tarman gibi iş ve cemiyet  dünyasından çok sayıda davetli katıldı. Prodüksiyonu gazeteci Balçiçek İlter tarafından Sn. Kerim Gözalan’ın 80. doğum günü onuruna  özel olarak hazırlanan sürpriz  belgeselin çekimleri Ankara, İstanbul, Diyarbakır ve Almanya’da yapıldı.  Almanya’dan İstanbul’a ailesi, arkadaşları ve iş dünyasından önemli isimler bu sürpriz doğum günü videosunda bir araya geldi. Kerim Gözalan’ın mütevazi fakat başarılarla dolu 80 yıllık  yaşamının tanıklık edildiği belgesel duygusal anların yaşanmasına neden oldu.

Doğum Gününde Duygulandıran Belgesel! Doğum Gününde Duygulandıran Belgesel! Özel olarak hazırlanan belgeselde; ülkemizin kalkınmasına büyük katkıları olan Kerim Gözalan’ın 80 yıl önce doğduğu Diyarbakır’ın Gözalan köyünden başlayıp Almanya’da devam eden ve sonrasında İstanbul’da yoktan var ettiği, hayal bile edemediği  imparatorluğunun öyküsünün yanı sıra aile hayatından da özel kareler yer aldı. ‘En büyük zenginlik ailemdir’ Kerim Gözalan, her şeyi 40 senelik değerli eşi Ferhan Gözalan’a borçlu olduğunu belirtti.

Ziyaretçi Yorumları