Ayşe Burcu Kaya Sonbahar- Kış koleksiyonu “Di Forever” isimli koleksiyonun çekimlerine Pera Palace Oteli ev sahipliği yaptı.

Ayşe Burcu Kaya yeni koleksiyon ilgili olarak, “Diana’nın ölümünün 25. Yılında tüm zamanların en iyi stil ikonlarından birini anmak ve onun zamansız stilini moda severlerle buluşturmak düşüncesiyle; Ocak ayından bu yana üzerine ekibim ile çalışıyoruz. Hazırlık aşamasında Diana’ya dair çekilmiş tüm belgeseller, Crown dizisi, biyografisi, yakınları dostları, sevdiği müzikler, çiçekler birçok şeyi mercek altına aldık. Bu yaklaşım ile ortaya keyifli zamansız 44 parcadan oluşan bir koleksiyon çıktı. Tüvit ceketler, smokin takımlar, uzun volanlı elbiseler, tüvit bluz ve etekler, kapişonlu yelek ceket takımlar ve meşhur intikam elbisesinin farklı bir versiyonu ile “Di Forever” in koleksiyonlarım arasında ayrı bir yeri olacağını inanıyorum.” dedi.

Yönetmen Melih Kundakçıoğlu, Marie Lourens, Ertuğrul Taban’dan oluşan prodüksiyon ekibi ile farklı bir projeye imza atıldı. Makyöz Melike Soyvural’ın karakter makyajı ile Diana’ya benzettiği model ile Diana ölüm yıldönümünde Pera’ya ışınlanmıs oldu.

 

Ziyaretçi Yorumları