Aras Ersan İkinci Mağazalarını Nişantaşı'nda Renkli Bir Açılışla Kutladı
Serap Tibuk, Melis-Aras Ersan, Feryal Gülman

Aras Ersan İkinci Mağazalarını Nişantaşı’nda Renkli Bir Açılışla Kutladı! Pırlanta sektöründe asırlık tecrübesiyle faaliyet gösteren Ersan Ailesi’nin dördüncü kuşak temsilcisi olan Aras Ersan, ikinci mağazalarını Nişantaşı’nda renkli bir açılışla dostlarının karşısına çıktı.

Pırlantalı mücevherde Türkiye’deki en geniş model seçeneğini sunan Aras Ersan Diamond, Nişantaşı’ndaki mağazasını özel bir davetle açtı. Pırlantadaki uzmanlığı, farklı tasarımları, güvenilirliği, satış sonrası hizmetleriyle ön plana çıkan Aras Ersan Diamond, iş ve cemiyet hayatından ünlü isimlerin katımıyla Nişantaşı mağazasını pırlanta severlerin beğenisine sundu.

Aras Ersan İkinci Mağazalarını Nişantaşı’nda Renkli Bir Açılışla Kutladı! Yüzlerce çeşit ürünlerinden oluşan koleksiyonlarıyla yüzük, küpe, kolye, bileklikleri tüketiciyle buluşturan Aras Ersan Diamond, dünyadaki mücevher trendlerini yakından takip ediyor. ‘Ulaşılabilir lüks’ mottosuyla yola çıkan ve eşsiz mücevherleriyle sektörde ilklere imza atan Aras Ersan Diamond’un Nişantaşı mağazasının açılışına iş ve cemiyet hayatından İpek Toplusoy, Feryal Gülman ve Buket Taşdelen’in de aralarında bulunduğu ünlü isimler katıldı.

Ziyaretçi Yorumları