En Güzel Gezgin Kim Biliyor Musunuz
En Güzel Gezgin Kim Biliyor Musunuz

En Güzel Gezgin Kim Biliyor Musunuz? Kizlar Soruyor’un hazırladığı ‘En Güzel Gezgin’ anketinin sonuçları açıklandı. Binlerce kişi tarafından oylanan 4 aday arasında sevilen oyuncu Elvin Levinler, en çok oyu alarak ‘En Güzel Gezgin’ anketinin birincisi oldu.

Kadınların ve erkeklerin tutkulu ve bilgili oldukları konularda birbirlerine yardım etmek, hayatın her alanına dair soru sormak ve fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldiği topluluk platformu KizlarSoruyor, yaz sezonu öncesi güncel anketlerine bir yenisini daha ekledi. Anket ile üyelere sizce ‘Türkiye’nin En Güzel Gezgini’ kim sorusu soruldu.

Ankette dünyanın dört bir yanından yaptığı eğlenceli paylaşımlarla dikkat çeken sempatik oyuncu Elvin Levinler oyların yüzde 46’sını alarak birinci oldu. Yüzde 23 oyla Elvin Levinler’i Şeyma Subaşı takip etti. Eğlenceli ve komik paylaşımlarıyla öne çıkan Pelin Akil Altan oyların yüzde 22’sini alırken Dilan Telkök ise yüzde 9 oy aldı.

Ankete katılan kadınların yüzde 44’ü, erkeklerin de yüzde 49’u Elvin Levinler için oy kullanarak ismin açık ara birinci olmasını sağladı.

Ziyaretçi Yorumları